800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySeverní Korea a Čína

  • 9-denní poznávací zájezd

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis okruhu

1. DEN

Odlet z Prahy do Číny.

2. DEN

Přílet do Pekingu, transfer do hotelu, volno. Odpoledne prohlídka náměstí Nebeského klidu a Zakázaného města – sídla dynastie Ming a Čching. Večer fakultativní možnost ochutnat pekingskou kachnu.

3. DEN

Dopoledne odjezd cca 80 km z centra města, prohlídka magické stavby Velké čínské zdi (UNESCO). Odpoledne pokračování do pohřebního
údolí dynastie Ming, kde jsou pochováni všichni císařové této předposlední vládnoucí rodiny. Prohlídka jedné z hrobek a Svaté cesty, lemované obrovskými kamennými sochami postav a zvířat.

4. DEN

Přelet z Pekingu do Pchjongjangu, transfer do hotelu, večeře.

5. DEN

Odjezd do Kaesongu, prohlídka demilitarizované zóny v Pchanmudžonu, kde bylo v r. 1953 podepsáno příměří. Odpoledne návrat do hlavního města, návštěva školy a představení jejích žáků.

6. DEN

Celodenní prohlídka Pchjongjangu – prezidentský palác Kumsuan, válečný památník, špionážní loď Pueblo, Velká studovna lidí, brána Pothang z 6. století.

7. DEN

Návštěva pahorku Mansu s monumentální sochou Velkého vůdce, Muzeum družby s dary pro korejské vládce, buddhistický chrám Pohyon. Zastávka u vítězného oblouku, prohlídka metra a jízda metrem.

8. DEN

Volno do transferu, přelet zpět do Pekingu, ubytování. Večer volno na nákupy nebo fakultativní možnost představení kung-fu nebo čínské opery.

9. DEN

Transfer na letiště, odlet zpět do ČR.

Počasí

Čína (pevnina)

20°C Převážně oblačno

×