800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyČínská mozaika - 10 denní

Čína je kolébkou jedné z nejstarších a nejvyspělejších civilizací na světě. Snad žádná jiná země na světě nemá tolik tváří jako Čína. Je zemí s velkým množstvím náboženství, tradicí, myšlení, zvyků a způsobu chování. Je rozsáhlou zemi, oplývající bezpočtem turistických atrakcí. Jsou tu jedinečné historické lokality a nádherné přírodní scenérie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA / VÍDEŇ – PEKING
Sraz na letišti v Praze nebo ve Vídni. Let do Pekingu s mezipřistáním. Občerstvení v letadle.

2. den

PEKING
Po příletu transfer do hotelu. Ubytování. Volný den. Nocleh.

3. den

PEKING - ZÁKAZANÉ MĚSTO
Snídaně. Prohlídka císařského komplexu Zakázané město - sídlo panovníků dynastie Ming a Qing. Zakázané město bývá nazýváno největším kulturním muzeem Číny. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka Chrámu Nebes. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den

PEKING
Snídaně. Polodenní prohlídka největšího náměstí na světě Tiananmen – náměstí Nebeského klidu. Procházka Behai parkem s prohlídkou pagody a kulturní ulice Liulichang. Odpoledne individuální program. Nocleh.

5. den

PEKING - ČÍNSKÁ ZEĎ
Snídaně. Celodenní výlet k velkolepé stavbě - Velké čínské zdi, která se rozpíná v délce více než 6.000 km a lze ji zpozorovat i z vesmíru. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka jedné ze dvou přístupných hrobek panovníků dynastie Ming (celkem 13 hrobek). Cestou zpět do Pekingu pozorování přírodních scenérií s několika vyhlídkami na Velkou čínskou zeď. Návrat do hotelu. Nocleh.

6. den

PEKING - LAMA TEMPLE
Snídaně. Odpoledne volno. Odpoledne výlet do svatyně Lama, jež je postavena a dekorována v tibetském stylu. Dále prohlídka Konfuciova chrámu. Nocleh.

7. den

PEKING - LETNÍ PALÁC
Snídaně. Odpoledne návštěva velkého areálu Letního Paláce, letního sídla císařů. Během své vlády zde císaři přebývali a odpočívali v rozlehlých zahradách. Prohlédnete si i známou Loď čistoty a klidu - Mramorovou loď císařovny Cchis z roku 1888. Přejezd do pekingské ZOO, kde uvidíte populární medvědy - pandy, symbol Číny. Odpoledne volno. Nocleh.

8. den

PEKING
Snídaně. Individuální volno pro nákupy a prohlídku města. Nocleh.

9. den

PEKING - VÍDEŇ / PRAHA
Snídaně, volný den. Večer transfer na letiště.

10. den

VÍDEŇ / PRAHA
Odlet do Vídně nebo Prahy. Občerstvení během letu. Přílet.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Čína (pevnina)

23°C Jasno

Hainan

25°C Oblačno

×