800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyČínská mozaika + XIAN

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

DEN PRAHA - BUDAPEŠŤ - PEKING Sraz na letišti v Praze. Let do Pekingu s mezipřistáním v Budapešti. Občerstvení v letadle.

2. den

PEKING Po příletu transfer do hotelu. Ubytování. Volný den. Speciální večeře v restauraci Baijia Dazhaimen. Nocleh.

3. den

PEKING - ZAKÁZANÉ MĚSTO - CHRÁM NEBES Snídaně. Prohlídka císařského komplexu Zakázaného města, bývalé rezidence dynastie Ming a Qing a Chrámu nebes. Oběd v tradiční čínské restauraci. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den

PEKING Snídaně. Polodenní prohlídka města se zastávkou na náměstí Tiananmen, v parku Beihai a v ulici Liulichang. Odpoledne volno. Nocleh.

5. den

PEKING - ČÍNSKÁ ZEĎ Snídaně. Celodenní výlet k Velké Čínské zdi - impozantnímu symbolu mocné Číny. Oběd v místní restauraci. Návštěva hrobek dynastie Ming. Návrat do hotelu. Nocleh.

6. den

PEKING - CHRÁMY LAMA A KONFUCIA Snídaně. Dopoledne volno. Odpoledne výlet do Svatyně Lama a Chrámu Konfucia. Nocleh.

7. den

PEKING - LETNÍ PALÁC - XIAN Snídaně. Dopollední návštěva velkého areálu Letního Paláce - největšího čínského císařského parkového areálu, prohlídka ZOO, kde je možno shlédnout symbol ochrany ohrožených živočišných druhů - medvědy Panda. Večer transfer na nádraží a odjezd lehátkovým vlakem do Xianu. Nocleh ve vlaku.

8. den

XIAN Po příjezdu do Xianu, následuje prohlídka největší atrakce celé Číny - Terakotové armády - hliněné armády císaře Chin Šchung - tiho. Hliněna armáda byla zcela náhodou objevena v roce 1974. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka pagody Divoké husy ze 4. století a léčebného pramene Huaqing. Transfer do hotelu. Ubytování. Nocleh.

9. den

XIAN - PEKING Snídaně. Volný program na fakultatvní prohlídku města. Večer transfer na letiště.

10. den

PEKING - BUDAPEŠŤ - PRAHA Odlet do Pekingu. Dále následuje let do Prahy přes Budapešť. Přílet do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Čína (pevnina)

21°C Jasno

Hainan

26°C Oblačno

×