800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyČínská mozaika – Peking, Xi’an, Šanghaj

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy s přestupem do Pekingu.

2. den

přílet do Pekingu, transfer do hotelu a ubytování. Po obědě prohlídka hlavního města Číny – Náměstí nebeského klidu a Chrámu nebes. Slavnostní večeře na uvítanou - pekingská kachna. Nocleh ve 4* hotelu.

3. den

celodenní výlet k Velké čínské zdi, prohlídka hrobky císařské dynastie Ming, večer představení Pekingské opery. Nocleh.

4. den

návštěva císařského komplexu Zakázaného města a areálu Letního paláce s projížďkou po jezeře Kunming. Po večeři transfer na nádraží a přejezd lůžkovým vlakem do Xi´an. Nocleh ve vlaku.

5. den

po příjezdu do Xi´an transfer do hotelu na snídani, poté výlet do Lingtong s prohlídkou proslulé Hliněné armády, po obědě návštěva starých mětských hradeb. Na večeři místní specialita „ravioli hotpot“. Nocleh ve 4* hotelu.

6. den

celodenní prohlídka Xi´anu s návštěvou pagody Divoké husy, muzea Stone Steles a Velké mešity, procházka po muslimské čtvrti. Transfer na letiště, odlet do Šanghaje, transfer do hotelu. Nocleh ve 3* hotelu.

7. den

celodenní prohlídka Šanghaje, moderního přístavního města, jeho staré části, zahrady Yuyuan s krásnými pavilony a bonsajemi, chrámu Jadeitového Buddhy a nábřeží Bund. Večer akrobatická show. Nocleh.

8. den

dopoledne návštěva moderních částí města, televizní věže Shanghai Oriental Pearl, po obědě volno na nákupy či individuální prohlídku města. Nocleh.

9. den

transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Čína (pevnina)

22°C Jasno

Hainan

25°C Oblačno

×