800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyČínské střípky – Peking, Luoyang, Xi’an

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy s přestupem do Pekingu.

2. den

přílet do Pekingu, transfer do hotelu. Po obědě prohlídka hlavního města Číny – Náměstí nebeského klidu a Chrámu nebes. Slavnostní večeře na uvítanou – pekingská kachna. Nocleh ve 4* hotelu.

3. den

dopoledne výlet k Velké čínské zdi, po obědě návštěva starých městských částí Pekingu na tradičních rikšách s možností poznat život místních obyvatel – hutong. Večer představení Pekingské opery. Nocleh.

4. den

návštěva Zakázaného města – sídla čínských císařů, největšího palácového komplexu na světě a Letního paláce s plavbou po jezeře Kunming. Transfer na nádraží, noční přejezd lůžkovým vlakem do Luoynang. Nocleh ve vlaku.

5. den

po příjezdu do Luoyang, historického císařského sídla, transfer do hotelu na snídani, návštěva komplexu jeskyní Longmen se sochami a reliéfy Buddhy. Nocleh ve 4* hotelu.

6. den

po snídani návštěva prvního budhistického chrámu v Číně White Horse Temple, poté transfer na nádraží, vlakem přejezd do Xi´an, transfer do hotelu na večeři. Nocleh ve 4* hotelu.

7. den

dopoledne výlet do Lingtong s prohlídkou světoznámé Hliněné armády – posmrtné armády prvního císaře, po obědě prohlídka monumentálních městských hradeb a pagody Divoké husy. Po večeři taneční show. Nocleh.

8. den

dopoledne návštěva muzea Stone Steles a Velké mešity, procházka po muslimské čtvrti. Po obědě transfer na letiště a přelet zpět do Pekingu. Nocleh.

9. den

transfer na letiště, odlet s přestupem do Prahy, přílet ve večerních hodinách.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Čína (pevnina)

20°C Déšť

Hainan

27°C Oblačno

×