800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDálným východem po moři - plavba

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY DO ŠANGHAJE

2. den

PŘÍLET DO ŠANGHAJE
Přílet do Šanghaje, transfer do hotelu, nocleh.

3. den

NALODĚNÍ V ŠANGHAJI
Snídaně. Transfer do přístavu a nalodění (od 14.00).

4. den

ŠANGHAJ (ČÍNA)
Jedno z nejrychleji se rozvíjejících velkoměst na světě se může pochlubit vlakem, který Vás na letiště dokáže dopravit rychlostí 431 km/h. Jak energické je toto město, poznáte na rušné třídě Nanjing a na nábřeží Bund.

5. den

PLAVBA NA LODI

6. den

CHEJU (JIŽNÍ KOREA)
V Cheju doporučujeme výlet k vodopádům Cheonjeyon. Na cestě k vodopádům pojedete také po Tajemné cestě, silnici, která přírodní zákony staví na hlavu. Zaparkujete-li auto na kraji této cesty směrem dolů a necháte je odbrzděné, auto se rozjede pozpátku do kopce.

7. den

NAGASAKI (JAPONSKO)
Nagasaki vstoupilo do historie a povědomí snad úplně každého obyvatele planety Země 9. srpna 1945. I když výlety do města zahrnují i Muzeum atomové bomby, Nagasaki ve Vás zanechá i lepší vzpomínky.

8. den

PLAVBA NA LODI

9. a 10. den

JOKOHAMA (JAPONSKO)
Jokohama bývala ospalá rybářská vesnička, jejíž překotný vývoj určil rok 1854, kdy byla podepsána dohoda o otevření japonských přístavů zahraničním obchodním lodím a skončila tak více než 200 let dlouhá mezinárodní izolace Japonska. Návštěva Čínské čtvrti – jedinečná příležitost k porovnání japonské a čínské kultury.

11. a 12. den

KÓBE (JAPONSKO)
V Kóbe se nachází muzeum výroby tradičního nápoje saké (návštěva fakultativně). Můžete se však také vydat expresním vlakem šinkansen do Kjóta, které bylo v letech 794 až 1868 hlavním městem země. Výlet do Kjóta lze (bez jízdy vlakem) absolvovat s noclehem.

13. den

PLAVBA NA LODI

14. den

NAHA (JAPONSKO)
Přístav v prefektuře Okinawa byl po 2. sv. válce rozdělen do tří správních území, které spravovaly prefektura, město Naha a USA. Dnes je to především vyhledávaná lokalita pro šnorchlování a potápění.

15. den

KEELUNG (TAIWAN)
V Keelungu doporučujeme výlet k mysu Yehliu, kde si rozpustilá eroze pohrála s pískovcovými a vápencovými břehy spojený s prohlídkou města. Můžete se však také vydat do metropole Taiwanu, Taipei.

16. den

PLAVBA NA LODI

17. den

ŠANGHAJ (ČÍNA)
Vylodění, transfer na letiště a odlet do Prahy.

18. den

PŘÍLET DO PRAHY

Technická data lodě COSTA CLASSICA 4*

délka: 220 m
šířka: 31 m
palub: 14
posádka: 617
hosté: 1.680
rychlost: 20 uzlů
výtlak: 53.000 t

Vybavení lodě

7 různě tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda uvnitř lodi, kasino, galerie umění, divadelní a koncertní sál, knihovna, internetová kavárna, videohry, zábavní program a prostory pro děti a mládež, solárium, lázně, kosmetický salon, sportovní hřiště, fitness centrum, bazény, vířivky.

Vybavení kajut

WC/sprcha, šatník, TV/satelit a Pay-Per-View, telefon, zásuvky 110/220 V.

Stravování

2 restaurace.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Guangdong

17°C Jasno

Hainan

23°C Jasno

×