800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CACTUS RESORT

Ideální poloha v oblasti Yalong Bay, hotel obklopený zelenými horami, u velkého jezera a nedaleko krásné pláže (cca 5 min. procházkou), nedaleko turistických atrakcí – náměstí Yalong Bay, Údolí motýlů, muzeum mušlí, asi 40 km od letiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

ideální poloha v oblasti Yalong Bay, hotel obklopený zelenými horami, u velkého jezera a nedaleko krásné pláže (cca 5 min. procházkou), nedaleko turistických atrakcí – náměstí Yalong Bay, Údolí motýlů, muzeum mušlí, asi 40 km od letiště.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, klimatizace, TV, telefon, trezor, fén, varná konvice, koupelna, balkon či terasa.

Vybavení

hotel z mezinárodní hotelové sítě Gloria postavený v mexickém stylu odrážejícím tradiční mayské, indiánské i čínské Li a Miao kultury s 600 pokoji, vstupní hala s recepcí, restaurace a bary s asijskou i mezinárodní kuchyní, obchod, prádelna, bazén – největší hotelový bazén v Číně, plážový volejbal, tenisové kurty.

Stravování

snídaně

Sport a zábava

Služby za poplatek: vodní sporty, služby prádelny, pronájem kol, kulečník, masáže, salon krásy, potápění.

Náš názor

Hotel s krásnou polohou mezi horami, jezerem a mořem s největším hotelovým bazénem v Číně nabízí kvalitní služby za příznivou cenu.

Pláž

hotel leží 250 m od písčité pláže

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 40 km

Počasí

Hainan

26°C Převážně oblačno

×