800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KEMPINSKI RESORT SANYA

Nejnovější hotel v západní části oblasti Sanya Bay leží přímo u písčité pláže, letiště asi 10 min. jízdy, centrum města Sanya asi 15 min., nedaleko hlavních turis tických atrakcí, v dosahu 3 golfových hřišť.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nejnovější hotel v západní části oblasti Sanya Bay leží přímo u písčité pláže, letiště asi 10 min. jízdy, centrum města Sanya asi 15 min., nedaleko hlavních turis tických atrakcí, v dosahu 3 golfových hřišť.

Ubytování

prostorné 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají balkon s unikátní venkovní vanou, klimatizaci, SAT/TV, trezor, varnou konvici, fén, župan a pantofl e, koupelnu, připojení na internet, 2 lahve minerální vody denně. Různé typy pokojů (deluxe, executive, suite).

Vybavení

luxusní hotel s 408 pokoji, vstupní hala s recepcí, restaurace a bary (Paulaner Brauhaus s tradiční německou kuchyní a vlastním pivem Paulaner, rybí restaurace Catch, Dragon Palace s tradiční kantonskou kuchyní, Kranzler´s s mezinárodní kuchyní a širokou nabídkou nápojů, The Kempi Deli s čerstvě pečeným chlebem, domácí čokoládou a zákusky, Tai-Foon zmrzlinový bar se známou Haagen-Dazs zmrzlinou), konferenční místnosti, bazén, Angsana lázeňské centrum se širokou nabídkou lázeňských služeb, sauna, fi tness, tenisové kurty.

Stravování

snídaně

Sport a zábava

Služby za poplatek: minibar, internet, kulečník, masáže, lázeňské procedury, vodní sporty.

Náš názor

Luxusní rozsáhlý hotelový komplex s vysokou úrovní služeb pro náročné klienty, široká nabídka lázeňských služeb, nedaleko golfových hřišť.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Hainan

26°C Dešťové přeháňky

×