800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RESORT GOLDEN PALM

V centru oblasti Yalong Bay, známé krásnou písečnou pláží, asi 25 km od centra letoviska Sanya, 40 km od letiště, krásná poloha, před hotelem moře s pláží (přes silnici), z druhé strany velké jezero Longtan a zelené hory v pozadí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

v centru oblasti Yalong Bay, známé krásnou písečnou pláží, asi 25 km od centra letoviska Sanya, 40 km od letiště, krásná poloha, před hotelem moře s pláží (přes silnici), z druhé strany velké jezero Longtan a zelené hory v pozadí.

Ubytování

2lůžkové pokoje, klimatizace, SAT/TV, rádio, přístup na internet. Některé pokoje nemají balkon. Děti do 12 let na pokoji s rodiči bez nároku na lůžko mají pobyt v hotelu zdarma. Pro děti: možnost hlídání dětí, místnost na hraní.

Vybavení

hotelový komplex s 250 pokoji nabízí restauraci, kavárnu, konferenční místnosti, tradiční čínské léčebné centrum, velký bazén v krásné zahradě obklopený kokosovými palmami, fi tness centrum, sauna, možnost rybaření. Služby za poplatek: masáže, akupunktura, internet, stolní tenis, kulečník, pronájem kol, nabídka výletů, vodní sporty, potápění.

Stravování

bez stravy Snídaně: bufetové za příplatek

Pláž

100 m od písčité pláže

Náš názor

Kvalitní hotel postavený v elegantním stylu, harmonicky zkombinovaný se zelenými horami, modrým jezerem a mořem, přesně podle tradičního čínského učení Feng Shui, je rájem pro hosty z celého světa. Poloha hotelu, kvalitní strava, personál a služby hotelu jsou zárukou skvěle strávené dovolené.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 25 km
vzdálenost od Letiště: 40 km

Počasí

Hainan

27°C Oblačno

×