800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKrásy jižní Číny

Poznáte jinou Čínu. Navštívíte osady horských kmenů, pagody, největší tibetský klášter, kamenný les a objevíte tajemství čaje Pu’er.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Bangkoku.
2. den: Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, nocleh.
3. den: Transfer na letiště, odlet do Ťing-chungu, hlavního města autonomní oblasti Sišuang- pan-na s 12 hlavními národnostmi, transfer do hotelu, ubytování.
4. den: Snídaně. Návštěva vesnice národnosti Taj, blízké Laům či Thajům Thajska. Oběd. Prohlídka botanické zahrady s místní tropickou květenou. Transfer na letiště, odlet do Tá-li. Nocleh.
5. den: Snídaně. Návštěva jezera Er-chaj s projížďkou lodí, návštěva pagody San-tá-si a osady horských kmenů, následuje odjezd do Li-ťiangu (Lijiang), nocleh.
6. den: Snídaně. Výlet do vesnice Paj-ša a návštěva známých nástěnných maleb v místních chrámech. Prohlídka chrámu jadeitové hory, vesnice Ju-chu a rybníku černého draka. V podvečer procházka starým městem Li-ťiangu. Nocleh.
7. den: Snídaně. Odjezd do Čung-tienu na úpatí Himálaje. Návštěva části Soutěsky skočivšího tygra, jedné z nejhlubších roklí světa. Malá procházka roklí k prvnímu ohybu řeky Jang-c’– ťiang. Oběd v Čung-tienu, odpoledne návštěva kamenné bubnové věže. Nocleh.
8. den: Snídaně. Návštěva největšího tibetského kláštera Jun-nanu Sungcelin (3.300 m n.m.). Návštěva tibetské vesnice. Oběd. Odpoledne procházka starým městem v Čung-tienu. Nocleh.
9. den: Snídaně. Výlet ke krasovému přírodnímu útvaru Tchien-šeng a klášteru Tapao. Pokračování k jezeru smaragdové pagody Pi-tcha-chaj v kouzelné horské krajině. Návrat do Čung-tienu, nocleh.
10. den: Snídaně. Odjezd autobusem do Tá-li, cestou oběd. Večer odjezd lehátkovým vlakem z Tá-li do Kchun-mingu.
11. den: Ranní příjezd do Kchun-mingu, snídaně. Prohlídka Kchun-Mingu. Oběd. Návštěva přírodní pozoruhodnosti – kamenného lesa Š’ – lin, jenž je tvořen erozními skalisky. Nocleh v Kchun-Mingu.
12. den: Snídaně. Návštěva západních hor Si-šan s taoistickým klášterem San Čching-ke a jezera Tien. Oběd. Prohlídka skanzenu a etnografického parku národností Jűn-nanu. Nocleh.
13. den: Snídaně. Odjezd do věhlasného čajového městečka Pu’er. Oběd. Prohlídka plantáží a ochutnávka čaje. Nocleh v Pu’er.
14. den: Snídaně. Odjezd do Ťing-chungu, prohlídka osmiboké pagody na hoře Ťingčchen. Nocleh.
15. den: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Bangkoku. Nocleh v Bangkoku.
16. den: Snídaně. V odpoledních hodinách odjezd na letiště, odlet a přílet do Prahy.

Počasí

Guangdong

18°C Jasno

Hainan

25°C Oblačno

×