800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh to nejlepší z Číny

Okruh po nejzajímavějších místech země.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Vydejte se za poznáním této rozmanité a nádherné země. Objevte historické památky, moderní stavby i divukrásnou přírodu Číny.

V blízkosti

1. DEN
Odlet z Prahy do Pekingu.

2. DEN – PEKING
– přílet do Pekingu, prohlídka Chrámu nebes, transfer do hotelu, ubytování. Představení kung-fu.

3. DEN – PEKING – VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ
– velká čínská zeď – 60 km východně od Pekingu – oběd v tradiční čínské restauraci, odpoledne prohlídka hrobky dynastie Ming, zastávka u olympijského stadionu, návrat do hotelu.

4. DEN – PEKING
– prohlídka Tchien-an-men – náměstí Nebeského klidu. Zakázané město, sídlo panovníků dynastie Ming a Čching, oběd v tradiční čínské restauraci, odpoledne prohlídka Letního paláce, návrat do hotelu.

5. DEN – PEKING – XIAN
– transfer na letiště, přelet do Xianu, ubytování v hotelu, prohlídka městského opevnění z raného období dynastie Ming, návštěva Velké pagody divoké husy ze 4. století, oběd a odpoledne prohlídka muzea v Xianu.

6. DEN – XIAN
– terakotová armáda císaře Čchin Š'chuang-ti – více než 6 000 hliněných ozbrojených bojovníků v životní velikosti jako součást posmrtné výbavy zemřelého císaře. Oběd v místní restauraci, návrat do hotelu.

7. DEN – ŠANGHAJ
– transfer na letiště, odlet do Šanghaje, transfer do hotelu, ubytování, oběd. Odpoledne prohlídka rušných tříd Nan-ťing a Chuaj-chaj s přilehlým nábřežím Bund, plavba po řece Huangpu, návrat do hotelu.

8. DEN – ŠANGHAJ
– prohlídka zahrady Jü Garden, oběd, odpoledne Chrám nefritového Buddhy, návrat do hotelu. Akrobatická show.

9. DEN – ŠANGHAJ – KUEJ- -LIN
–  transfer na letiště, odlet do Kuej-lin – subtropické krasové oblasti. Prohlídka jeskyně Rákosové flétny, skály Sloního chobotu a skály Řasného brokátu, návrat do hotelu.

10. DEN – KUEJ-LIN – HONGKONG
– celodenní projížďka lodí po řece Li s obědem. Přelet do Hongkongu, transfer do hotelu, ubytování.

11. DEN – HONGKONG
– půldenní prohlídka – čtvrti Kowloon, Aberdeen, Wan Chai, návštěva Victoria Peak s panoramatickým výhledem na město, návrat do hotelu.

12. DEN
– transfer na letiště, odlet do Prahy.

Počasí

Guangdong

14°C Jasno

Hainan

22°C Oblačno

×