Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Čína | Fujian Province | Qingdao

Asana Executive Apartments

   Hodnocení

   48 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Apartmánový hotel je z roku 2009. Objekt má 92 pokojů. Po příjezdu do hotelu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí, která je otevřena 24 hodin. Check in/check out je možný 24 hodin. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Je zde šatna, jídelna, snídaňový salónek, bar a prádelna. Díky internetu, který je k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Hosté mohou využívat úschovnu kol.

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci, ústřední topení, kuchyň a koupelnu. Pokoje mají koberec a je v nich dvoulůžková postel. Navíc je k dispozici kuchyňský kout s ledničkou, vařičem a mikrovlnnou troubou. Dále je zde pračka a sada na žehlení. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a stereo aparatura. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   Apartmánový hotel nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Objekt má krytý bazén. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například fitness studio a sauna.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248