800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTajemství staré Číny - 14 dní

PRAHA/ VÍDEŇ – PEKING - XIAN – ŠANGHAJ - HONG KONG –
VÍDEŇ/ PRAHA

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA / VÍDEŇ – PEKING
Sraz na letišti v Praze nebo ve Vídni. Odlet do Pekingu. Občerstvení v letadle.

2. den

PEKING
Přílet do Pekingu. Transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne volný program. Nocleh.

3. den

PEKING – ZAKÁZANÉ MĚSTO
Snídaně. Prohlídka císařského komplexu Zakázané město - sídlo panovníků dynastie Ming a Qing. Zakázané město bývá nazýváno největším kulturním muzeem Číny. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka Chámu Nebes a největšího náměstí na světě Tiananmen - náměstí Nebeského klidu. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den

PEKING – VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ
Snídaně. Celodenní výlet k velkolepé stavbě - Velké čínské zdi, která se rozpíná v délce více než 6.000 km a lze ji zpozorovat i z vesmíru. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne prohlídka jedné ze dvou přístupných hrobek panovníků dynastie MING (celkem 13 hrobek). Cestou zpět do Pekingu pozorování přírodních scenérií s několika vyhlídkami na Velkou čínskou zeď. Nocleh.

5. den

PEKING – LETNÍ PALÁC – SVATYNĚ LAMA
Snídaně. Dopoledne návštěva velkého areálu Letního Paláce, letního sídla císařů. Během své vlády zde císaři přebývali a odpočívali v rozlehlých zahradách. Prohlédnete si i známou Loď čistoty a klidu - Mramorovou loď císařovny Cchis´ z roku 1888. Oběd v tradiční čínské restauraci. Odpoledne výlet do svatyně Lama, jež je postavena a dekorována v tibetském stylu. Dále prohlídka Konfuciova chrámu. Návrat do hotelu. Nocleh.

6. den

PEKING - XIAN
Snídaně. Volno do transferu na nádraží v odpoledních hodinách. Odjezd vlakem 1.třídy s lůžkovou úpravou do Xian. Nocleh ve vlaku.

7. den

PEKING - TERRAKOTOVA ARMÁDA
Příjezd do Xianu, transfer do hotelu. Snídaně, ubytovaní. Po krátkém volnu prohlídka největší atrakce celé Číny – Terrakotové armády – hliněné armády císaře Čchin Šchung-tiho. Hliněna armáda byla zcela náhodou objevena v roce 1974. Oběd v místní restauraci. Odpoledne prohlídka pagody Divoké husy ze 4.století a léčebného pramene Huaging. Transfer do hotelu. Nocleh.

8. den

XIAN - ŠANGHAJ
Snídaně. Prohlídka starověké městské zdi a historického muzea. Transfer na letiště. Odlet do Šanghaje. Po příletu transfer do hotelu. Nocleh.

9. den

ŠANGHAJ
Snídaně. Prohlídka 12 miliónového velkoměsta v jižní provincii Šen-si. Návštěva chrámu jadeitového Budhy s plastikami s buddhistickými motivy, zahrady Yuyuan. Procházka rušné třídy Nanjing a Chvej-chaj a prohlídka „Dětského“ paláce. Oběd během prohlídky. Nocleh.

10. den

ŠANGHAJ
Snídaně. Volný den nebo možnost fakultativních výletů. Nocleh.

11. den

ŠANGHAJ - VÍDEŇ / PRAHA
Snídaně. Volný den. Večer transfer na letiště. Odlet do Vídně nebo Prahy. Občerstvení v letadle.

12. den

VÍDEŇ / PRAHA
Přílet do Vídně nebo Praha.

Prodloužení o 3 denní návštěvu Hong Kongu

Pobyt v Hong Kongu.

11. den

ŠANGHAJ – HONG KONG
Snídaně. Transfer na letiště. Let do Hong Kongu. Transfer do hotelu. Ubytování. Odpoledne prohlídka nejzajímavějších míst města, návštěva Victoria Peak, místa s výhledem na celý ostrov s Kowloonem, přejezd lodí a okružní jízda ostrovem, návštěva obchodní čtvrti, parlamentu, přístavu Aberdeen. Nocleh.

12. den

HONG KONG ( MACAO )
Snídaně. Volný čas nebo fakultativní výlet do státu Macao ( Las Vegas Dálného východu). Návrat ve večerních hodinách. Nocleh.

13. den

HONGKONG – PRAHA/VÍDEŇ
Snídaně. Volný den. Večer transfer na letiště. Let do Vídně nebo Prahy s mezipřistáním. Občerstvení v letadle.

14. den

VÍDEŇ / PRAHA
Přílet do Vídně nebo Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Guangdong

20°C Skoro jasno

Hainan

24°C Skoro jasno

×