800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší z Číny

  • Peking, Xian, Šanghaj

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Program zájezdu

1.den: Odlet z Prahy do Pekingu.
2.den: Přílet do metropole Číny Pekingu, transfer do hotelu, volno k aklimatizaci po mezikontinentálním letu. Večeře a nocleh v hotelu.
3.den: Snídaně v hotelu. Celodenní prohlídka města zahrnující dopoledne návštěvu Zakázaného města – tradičního sídla čínských panovníků. Oběd. Odpoledne návštěva světoznámého náměstí Tianmen a pěší procházka parkem Beihai s návštěvou pagody vybudované na ostrově uprostřed jezírka. Nocleh v hotelu.
4.den: Snídaně v hotelu. Celodenní výlet na Velkou čínskou zeď s navazující prohlídkou hrobek panovníků dynastie Ming. Oběd v průběhu dne. Návrat do Pekingu. Nocleh v hotelu.
5.den: Snídaně v hotelu. Návštěva Letního paláce čínských císařů v Pekingu. Oběd. Odpoledne návštěva nejrušnější třídy moderního Pekingu. Volno s možností vidět některé ze sportovišť letní olympiády 2008. Večeře. Nocleh v hotelu
6.den: Snídaně v hotelu. Dopoledne prohlídka Chrámu nebes. Oběd. Odpoledne návštěva chrámu Lama. Večeře. Transfer na nádraží a odjezd lehátkovým vlakem do Xianu. Nocleh ve vlaku.
7.den: Ráno příjezd do Xianu, transfer z nádraží do hotelu a snídaně. Celodenní prohlídka provinční metropole Xianu zahrnující Velkou pagodu, opevnění města včetně městské brány a museum. Večeře. Nocleh v hotelu.
8.den: Snídaně v hotelu. Návštěva Terakotové armády - jedné z nejvýznamnějších památek historické Číny - tvořené hliněnými sochami v životní velikosti určenými k rituální ochraně čínského císaře. Oběd. Následuje prohlídka vesničky Banpo. Večeře. Transfer na nádraží a odjezd lehátkovým vlakem do Šanghaje.
9.den: Příjezd do Šanghaje krátce před polednem. Transfer do hotelu, pozdní snídaně. Procházka po rušných třídách a nábřeží hospodářské metropole Číny s navazující projížďkou po řece Huangpu. Odpoledne návštěva Buddhova chrámu a historických zahrad Ja Juan. Večeře a nocleh v Šanghaji.
10. den: Snídaně v hotelu. Volno. Možnost účasti na fakultativním celodenním výletu vlakem do Su Čou – čínských Benátek s možností prohlídky dvou zahrad a projížďky člunem po Velkém kanálu. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet do evropy.
11.den: Přílet do Prahy.

Možnosti ubytování

Počasí

Guangdong

15°C Jasno

Hainan

24°C Oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

Čína - Perly říše středu

Čína - Perly říše středu

Čína

Cena od: 46 490 Kč

Pro skupinu:

×