800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší z Pekingu a okolí

Peking • Velká čínská zeď

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy s přestupem do Pekingu.

2. den:

přílet do Pekingu, transfer do hotelu, po cestě zastávka u olympijského stadionu. Ubytování v hotelu na 5 nocí. Nocleh.

3. den:

výlet k Velké čínské zdi, jednomu ze symbolů Číny, uvedenému na novodobém seznamu 7 divů světa. Návštěva areálu Letního paláce s největší a nejzachovalejší císařskou zahradou v Číně. Nocleh.

4. den:

prohlídka největšího náměstí na světě – Náměstí nebeského klidu a císařského komplexu Zakázaného města – zdmi chráněného sídla posledních 24 dynastií panovníků. Po obědě návštěva areálu Chrámu nebes, v kterém se císaři od roku 1420 modlili za dobrou úrodu. Fakultativně možnost návštěvy představení Pekingské opery či Kungfu show. Nocleh.

5. den:

individuální volno, fakultativně možnost výletu mimo Peking, přejezd cca 30 min. rychlovlakem do 120 km vzdáleného města Tianjin, ležícího jihovýchodně od Pekingu. Prohlídka historických částí města. Přejezd do cca 15 km vzdáleného historického města Yangliuqing známého výrobou tradičních přání k čínskému Novému roku. Návštěva historického sídla.

6. den:

individuální volno na další prohlídku či nákupy, fakultativně možnost návštěvy lámaistického chrámu a starých městských čtvrtí na tradičních rikšách – hutong. Nocleh.

7. den:

transfer na letiště, odlet s přestupem do Prahy. 

8. den:

přílet do Prahy.

Počasí

Čína (pevnina)

24°C Oblačno

Hainan

29°C Převážně oblačno

×