800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVELKÝ OKRUH ČÍNY PEKING, SI-AN, ŠANGHAJ, KUEJ-LIN, HONGKONG

PEKING | SI-AN | ŠANGHAJ | ­KUEJ-LIN | HONGKONG

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha/Vídeň.

2. den

přílet Peking, transfer do hotelu 3*, ubytování a oběd, odpoledne prohlídka Tchien-an-men - Náměstí nebeského klidu o rozloze 44 hektarů - a Letního paláce, návrat do hotelu, večeře.

3. den

snídaně, Velká čínská zeď - 60 km východně od Pekingu, oběd v tradiční čínské restauraci, odpoledne prohlídka hrobky dynastie Ming, návrat do hotelu, večeře.

4. den

snídaně, Zakázané město - sídlo panovníků dynastie Ming a Čching, oběd v tradiční čínské restauraci, odpoledne Chrám nebes, návrat do hotelu, večeře.

5. den

snídaně, transfer na letiště, přelet do Si-anu, ubytování v hotelu, prohlídka městského opevnění z raného období dynastie Ming, návštěva Velké pagody divoké husy ze 4. století, oběd a odpoledne prohlídka muzea v Si-anu, večeře.

6. den

snídaně, terakotová armáda císaře Čchin Š´chuang-ti - více než 6000 hliněných ozbrojených bojovníků v životní velikosti jako součást posmrtné výbavy zemřelého císaře, oběd v místní restauraci, odpoledne prohlídka vesnice Ban-pcho, návrat do hotelu, večeře.

7. den

snídaně, transfer na letiště, odlet do Šanghaje, transfer do hotelu 3*, ubytování, oběd, odpoledne prohlídka rušných tříd Nan-ťing a Chuaj-chaj s nábřežím Bund podél řeky Huangpu, následuje návrat do hotelu, večeře.

8. den

snídaně, prohlídka zahrady Jü Garden, oběd, odpoledne Chrám nefritového Buddhy, návrat do hotelu, večeře.

9. den

snídaně, transfer na letiště, odlet do Kuej-lin - subtropické krasové oblasti, transfer do hotelu 3*, ubytování, oběd, prohlídka Jeskyně rákosové flétny, Skály sloního chobotu a Skály řasného brokátu, návrat do hotelu, večeře.

10. den

snídaně, celodenní projížďka lodí po řece Li s obědem. V odpoledních hodinách transfer na letiště, přelet Hongkong, transfer do hotelu 3*, ubytování.

11. den

snídaně, půldenní prohlídka - čtvrti Kowloon, Aberdeen, Wan Chai, návštěva Victoria Peak s panoramatickým výhledem na město, návrat do hotelu.

12. den

snídaně, individuální volno či možnost fakultativní návštěvy zábavního parku Ocean Park nebo projížďka po přístavu.

13. den

snídaně, transfer na letiště, odlet Praha/Vídeň.

Info

Změna programu vyhrazena, zájezd se uskuteční při minimálním počtu 10 osob s česky mluvícím průvodcem.

Počasí

Guangdong

21°C Převážně oblačno

Hainan

25°C Skoro jasno

×