800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZa krásami čínských zahrad

Peking • Velká čínská zeď • Chengde • Suzhou • Zhujiajiao • Šanghaj

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den:

odlet z Prahy s přestupem do Pekingu.

2. den:

přílet do Pekingu, po cestě do hotelu zastávka u olympijského stadionu. V případě dřívějšího příletu, část programu v hlavním městě. Nocleh.

3. den:

návštěva náměstí Nebeského klidu, císařského komplexu Zakázaného města a areálu Letního paláce s jeho rozsáhlými císařskými zahradami. Nocleh.

4. den:

odjezd do bývalého císařského letního sídla na severovýchod od Pekingu – Chengde (cca 4 hod. jízdy), po cestě zastávka u Velké čínské zdi v oblasti Jinshanling. Návštěva kláštera Velkého buddhy v Chengde. Nocleh v Chengde.

5. den:

prohlídka nádherného horského sídla Imperial Mountain Resort s nesčetnými budovami, kláštery a obrovskou císařskou zahradou, největší v Číně. Návštěva dominantní stavby oblasti – tzv. Malé Potaly – kopie známého tibetského chrámu. Cesta zpět do Pekingu, nocleh v Pekingu.

6. den:

dopoledne prohlídka starých městských čtvrtí Pekingu s projížďkou na tradičních rikšách – hutong. Odpoledne přejezd vysokorychlostním vlakem do Suzhou (cca 5 hod.). Nocleh v Suzhou.

7. den:

celodenní prohlídka 2500 let starého města na spodním toku řeky Yangtze a březích jezera Taiku – Suzhou. Překrásné hory v okolí, malebná políčka, velké vodní plochy, město protkané sítí kanálů s více než 150 zahradami – to jsou důvody, kterým Suzhou vděčí za svou proslulost. Návštěva Západní zahrady, Zahrady mistra sítí, muzea, procházka podél kanálů. Nocleh.

8. den:

po cestě do Šanghaje návštěva starobylého vodního městečka s kouzelnou atmosférou – Zhujiajiao, krátká projížďka po kanálech. Odpoledne v Šanghaji návštěva zahrady Yuyuan, staré části města a nábřeží Bund. Nocleh.

9. den:

dopoledne návštěva moderních částí Šanghaje, zastávka u televizní věže Oriental, světového finančního centra – nejvyšších budov v Číně. Odpoledne volno na nákupy či individuální prohlídku města. Nocleh.

10. den:

dle letových řádů individuální volno, transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy (možnost příletu až následující den).

11. den:

přílet do Prahy.

Počasí

Guangdong

22°C Převážně oblačno

Hainan

28°C Skoro jasno

×