CK České kormidlo

Proč cestovat s CK České kormidlo?

Motto CK České kormidlo zní: "Dovolená dle Vašeho gusta!" a prioritou této cestovní kanceláře je poskytování kvalitních služeb a maximální spokojenost klientů. U CK České kormidlo se tak můžete spolehnout na to, že její zájezdy jsou pečlivě sestavené a organizované s veškerou pozorností. Můžete vybírat z letních i zimních pobytových zájezdů, poznávacích zájezdů i pobytů v lázních. CK České kormidlo nabízí kvalitní dovolenou v mnoha evropských zemích s vlastní nebo autobusovou dopravou za příznivé ceny. U cestovní kanceláře České kormidlo můžete využít také výhodných last minute nabídek dovolené.

Kam CK České kormidlo organizuje zájezdy?

Cestovní kancelář České kormidlo zajišťuje kromě pobytů pro své klienty také autokarovou dopravu, a to i pro ty, kteří mají vlastní program a potřebují zajistit pouze dopravu nebo si pronajmout autobus. Roku 2009 založila CK České kormidlo společnost Autokarem.cz. České kormidlo poskytuje služby jak jednotlivcům, tak i skupinám v podobě firem, školních zájezdů, sportovních oddílů a nezávislých sdružení.

Vyberte si zájezd z nabídky CK České kormidlo!

CK České kormidlo s.r.o. byla založena roku 2002. Její specializací jsou pobytové zájezdy do Chorvatska a Itálie. Kromě toho nabízí České Kormidlo také pobytové a poznávací zájezdy do dalších míst Evropy.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!