Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
19.09–18.11.2019
Vyberte dopravu
Skrýt filtry

Jaké zájezdy a služby CK Fantasy Travel nabízí?

Cestovní kancelář Fantasy Travel organizuje především pobytové zájezdy ke Středozemnímu a Rudému moři a Indickému oceánu. S touto CK se však můžete podívat také k Atlantskému oceánu a do exotických destinací nebo zamířit na eurovíkend či lázeňský pobyt. V nabídce cestovní kanceláře Fantasy Travel najdete pouze destinace, s nimiž má tato CK osobní zkušenost. S Fantasy Travel můžete cestovat do následujících zemí:

Pro koho jsou zájezdy od CK Fantasy Travel vhodné?

Cestovní kancelář Fantasy Travel připravuje zájezdy vhodné nejenom pro individuální cestovatele, rodiny s dětmi a páry, ale také pro firmy a jiné skupiny, seniory, sportovce, náročné zákazníky a golfové nadšence. Fantasy Travel také zajišťuje svatební obřady a oslavy.

Doplňkové služby Fantasy Travel

Kromě ubytování a dopravy pro vás cestovní kancelář Fantasy Travel zajistí také připojištění, parkování u letiště i nadstandardní služby na palubě letadel. Prioritou Fantasy Travel je poskytování kvalitních služeb a profesionální a vstřícný přístup ke klientům.

Fantasy Travel: malá, ale úspěšná cestovní kancelář

Již rok po svém založení získala CK Fantasy Travel první místo v soutěži Czech Travel Awards v kategorii "Malá cestovní kancelář" a "Nováček roku".

Vyberte si ze zájezdů od CK Fantasy Travel!

Zájezdy

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!

Placeholder

Cestovní kancelář Fantasy Travel

CK Fantasy Travel byla založena roku 2011 na základě mnohaletých zkušeností v cestovním ruchu. Fantasy Travel se specializuje na pobytové letecké zájezdy k blízkým mořím. V nabídce CK Fantasy Travel však najdete také exotickou dovolenou i eurovíkendy.