Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
29.01–28.03.2021
Počet osob

Jaké zájezdy a služby CK Fantasy Travel nabízí?

Cestovní kancelář Fantasy Travel organizuje především pobytové zájezdy ke Středozemnímu a Rudému moři a Indickému oceánu. S touto CK se však můžete podívat také k Atlantskému oceánu a do exotických destinací nebo zamířit na eurovíkend či lázeňský pobyt. V nabídce cestovní kanceláře Fantasy Travel najdete pouze destinace, s nimiž má tato CK osobní zkušenost. S Fantasy Travel můžete cestovat do následujících zemí:

Pro koho jsou zájezdy od CK Fantasy Travel vhodné?

Cestovní kancelář Fantasy Travel připravuje zájezdy vhodné nejenom pro individuální cestovatele, rodiny s dětmi a páry, ale také pro firmy a jiné skupiny, seniory, sportovce, náročné zákazníky a golfové nadšence. Fantasy Travel také zajišťuje svatební obřady a oslavy.

Doplňkové služby Fantasy Travel

Kromě ubytování a dopravy pro vás cestovní kancelář Fantasy Travel zajistí také připojištění, parkování u letiště i nadstandardní služby na palubě letadel. Prioritou Fantasy Travel je poskytování kvalitních služeb a profesionální a vstřícný přístup ke klientům.

Fantasy Travel: malá, ale úspěšná cestovní kancelář

Již rok po svém založení získala CK Fantasy Travel první místo v soutěži Czech Travel Awards v kategorii "Malá cestovní kancelář" a "Nováček roku".

Vyberte si ze zájezdů od CK Fantasy Travel!

zobrazeno 1 - 10

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!

Placeholder

Cestovní kancelář Fantasy Travel

CK Fantasy Travel byla založena roku 2011 na základě mnohaletých zkušeností v cestovním ruchu. Fantasy Travel se specializuje na pobytové letecké zájezdy k blízkým mořím. V nabídce CK Fantasy Travel však najdete také exotickou dovolenou i eurovíkendy.