Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu*
Více informací o slevě* platí pro vybrané zájezdy
Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
06.08–05.10.2020
Počet osob

FIRO-tour: jedna z nejoblíbenějších cestovních kanceláří

FIRO-tour působí na českém trhu již od roku 1990 a dlouhodobě si drží silnou pozici mezi největšími a nejoblíbenějšími českými cestovními kancelářemi. V roce 2004 se FIRO-tour transformovala na akciovou společnost. Dnes patří tato cestovní kancelář k lídrům na trhu a udává spolu s ostatními velkými cestovními kancelářemi trendy ve vývoji cestovního ruchu.

Více než 100 tisíc turistů ročně volí dovolenou od FIRO-tour

Zájezdů od CK FIRO-tour využívá více než 100 tisíc klientů ročně. Společnost tak patří k významným zástupcům českého cestovního ruchu a řadí se na přední příčky v oblíbenosti. V mnoha zahraničních destinacích je FIRO-tour dominantním zástupcem českého trhu.

Cestovní kancelář FIRO-tour nabízí následující produkty:

  • pobytové zájezdy
  • poznávací zájezdy (včetně leteckých víkendů)
  • daleké cesty a exotické cíle
  • různé tematické dovolené (např. wellness pobyty, plavby)
  • lyžařské zájezdy
  • pronájem rekreačních domů a chat

FIRO-tour organizuje zájezdy pro individuální klienty (včetně rodin s dětmi, seniorů 55+, vozíčkářů, dovolené s domácími mazlíčky, dovolené bez dětí), firmy, různé kolektivy i náročné klienty. Kromě prodeje zájezdů nabízí FIRO-tour také doplňkové produkty v podobě vstupenek na různé akce (kulturní, společenské, sportovní), dárkové certifikáty, parkování na letišti nebo výhodné cestovní pojištění. 

Specialista na poznávací zájezdy

CK FIRO-tour patří mezi několik málo specialistů na českém trhu v segmentu poznávacích zájezdů, na které se orientovala již od začátku své činnosti. V aktuální roční nabídce poznávacích zájezdů naleznete téměř tisíc zájezdů do stovky zemí a na pět kontinentů. Můžete si zakoupit také plavby po celém světě, poznávací zájezd do několika zemí v rámci jednoho zájezdu či třeba letecký víkend v zahraničí.

Rodinná dovolená s prázdninovým klubem FIRÁČEK

FIRO-tour nabízí rodinám s dětmi ve vybraných ubytovacích kapacitách již 20 let dětské prázdninové kluby FIRÁČEK, a to zcela zdarma. Děti ve věku od 4 do 12 let se mohou těšit na zábavný program plný her a sportu pod vedením zkušených animátorů.

Na dovolenou letecky, autokarem nebo vlastní dopravou

Největší zastoupení v nabídce cestovní kanceláře FIRO-tour tvoří letecké pobytové zájezdy. Z tradičních letních destinací je nejoblíbenější Řecko a jeho ostrovy, Španělsko, Portugalsko, Itálie a Kypr. Co se týče destinací s vlastní nebo autokarovou dopravou, vede v oblíbenosti Chorvatsko následované Itálií a Rakouskem. Narůstajícím segmentem jsou také letecké zájezdy do exotiky, mezi kterými dominují Spojené arabské emiráty, Thajsko, Omán, Dominikánská republika, Mexiko, Mauritius, Srí Lanka, Maledivy atd.

Vyberte si z nabídky zájezdů od CK FIRO-tour!

zobrazeno 1 - 10
Placeholder

Cestovní kancelář FIRO-tour

Cestovní kancelář FIRO-tour patří mezi jedny z největších cestovních kanceláří na českém trhu. Tato CK je specialistou především na poznávací zájezdy a exotické destinace. FIRO-tour se díky vysokému standartu svých služeb pravidelně umísťuje na předních příčkách v mnohých anketách z oblasti cestovního ruchu (TTG, Sírius, Českých 100 nejlepších apod.).

FIRO-tour neustále sleduje nové trendy, přizpůsobuje se jim a organizuje pro české turisty cesty do dříve nedostupných destinací.