Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu

Greece Tours: specialista na Řecko

Cestovní kancelář Greece Tours zajišťuje pro svoje klienty letecké pobytové a poznávací zájezdy do téměř všech turisticky atraktivních oblastí Řecka a na jeho ostrovy. U CK Greece Tours můžete vybírat z pobytů v apartmánech, studiích, rodinných hotelech i luxusní resortech s prvotřídním servisem pro nejnáročnější klienty.

Zájezdy od CK Greece Tours

V nabídce CK Greece Tours najdete letecké pobytové a poznávací zájezdy, víkendy v Řecku, individuální zájezdy na míru podle přání klientů, služební cesty, incentivní akce, semináře, kongresy, zájezdy typu Island hopping, kdy během svého pobytu v Řecku navštívíte hned několik ostrovů, svatební cesty včetně obřadů v Řecku, dále cesty za golfem, zájezdy do hotelů pouze pro dospělé a prodej samostatných letenek.

Od roku 1993 zajišťuje CK Greece Tours také cesty fotbalového klubu Amfora do různých destinací včetně těch exotických. Díky tomu mohou klienti CK Greece Tours každý rok cestovat společně s Amforou ve společnosti jejich členů při programu GT Clubu.

Proč cestovat do Řecka právě s CK Greece Tours?

Existuje mnoho důvodů, proč si pro dovolenou v Řecku vybrat právě CK Greece Tours. Jaké jsou ty největší?

  • Láska k Řecku - CK Greece Tours je díky své lásce k Řecku a odborné znalosti celé země schopna klientům nabídnout opravdu kvalitní dovolenou

  • Rozsáhlá nabídka ubytování - klienti mohou vybírat z téměř 200 hotelů, vil, apartmánů a studií všech kategorií ve většině atraktivních prázdninových středisek řeckých ostrovů i pevniny

  • Flexibilita v termínech - v případě nevyhovující nabídky termínů je CK Greece Tours pro své klienty schopna zorganizovat zájezd s jiným datem nebo časem odletu

  • Stravování pro všechny - ve vybraných hotelech CK Greece Tours zajistí svým zákazníkům dietní stravování, bezlepkovou stravu, menu pro děti apod.

  • Pojištění v ceně zájezdu - u všech zájezdů od CK Greece Tours je v ceně základní pojištění

  • Transfery do hotelů taxi - u vybraných hotelů vyšších kategorií zajišťuje CK Greece Tours klientům transfery taxíkem

  • Zájezdy na míru - CK Greece Tours organizuje také individuální zájezdy na přání zákazníků

  • Respekt k soukromí klientů a jejich osobním údajům

  • Spolehlivý delegáti, kteří jsou v Řecku jako doma

  • Pohodlné odbavení - CK Greece Tours zprostředkovává v případě zájmu tzv. "Travel Plus Comfort" odbavení včetně vyšší úrovně občerstvení na palubě, možnosti výběru míst v letadle, přepravu nadměrných zavazadel apod.

Slevy a výhody pro stále klienty

CK Greece Tours nabízí svým klientům mnoho slev a výhod. Můžete vybírat z výhodných last či first minute nabídek, uplatnit slevu za online rezervaci, skupinovou slevu, seniorskou slevu, dítě zdarma, slevy pro stálé klienty i další skvělé výhody.

Vyberte si z nabídky zájezdů od CK Greece Tours!

ZÁJEZDY

/files/images/thumbs/1/0znffpne7v.greece-tours.jpg

Cestovní kancelář Greece Tours

Cestovní kancelář Greece Tours je specialistou na zájezdy do Řecka. Na trhu cestovního ruchu působí CK Greece Tours již od roku 1990. Za dobu své činnosti získala tato cestovní kancelář dokonalou znalost řeckého prostředí a její zkušení zástupci v pobytových místech poskytují zákazníkům profesionální služby na vysoké úrovni. CK Greece Tour nabízí také zájezdy na Kypr.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!