Hledání
Destinace
Vyberte zemi
Termín
29.01–28.03.2021
Počet osob

Melissa Travel: uznávaný specialista na Řecko

CK Melissa Travel začala provozovat svoji činnosti roku 1994, kdy nabízela autobusové zájezdy do jediného řeckého letoviska. Za dobu svého působení na trhu cestovního ruchu rozšířila Melissa Travel svoji nabídku zájezdů do různých koutů Řecka a stala se uznávanou cestovní kanceláří v ČR. Za to vděčí nejen svým věrným a spokojeným klientům, ale i osobnímu přístupu, dodržování slibů a podávání přesných informací ohledně míst pobytu získaných osobní zkušeností.

Nové řecké destinace každý rok

Melissa Travel každoročně obohacuje svoji nabídku novými místy v Řecku.

Aktuálně se s CK Melissa Travel můžete podívat do následujících řeckých destinací:

Výhody cestování s CK Melissa Travel

Cestovní kancelář Melissa Travel se snaží přinést svým klientům vždy něco navíc. Ať už jde o pojištění léčebných výloh v ceně zájezdu, parkování u letiště zdarma, taxi služby nebo 100% garanci transferů. Navíc poskytuje klientům atraktivní slevy - např. slevu za včasný nákup, slevu za doporučení klienta, slevu pro stálé zákazníky a další výhody a akce.

Dovolená v Řecku pro rodiny s dětmi, skupiny i snoubence

Melissa Travel vychází vstříc rodinám s dětmi a organizuje pro ně zájezdy s animačními programy. U vybraných destinací navíc nabízí "dítě zdarma".

Snoubencům poskytuje CK Melissa Travel možnost uzavření svatby v Řecku. Pomůže s realizací sňatku v destinacích v její nabídce a umožní snoubencům prožít svůj den v romantickém prostředí.

Také skupinám nabízí CK Melissa Travel organizaci zájezdů, a to s atraktivními slevami.

Vyberte si z nabídky zájezdů od CK Melissa Travel!

Bohužel jsme nenašli žádný odpovídající zájezd. Upravte, prosím, parametry hledání.

Placeholder

Cestovní kancelář Melissa Travel

Melissa Travel s.r.o. je cestovní kancelář, která se specializuje na Řecko. V její nabídce najdete pobytové zájezdy do mnoho řeckých destinací a na řecké ostrovy včetně těch malých a méně známých. Prioritou cestovní kanceláře Melissa Travel je poskytovat dobrý servis za rozumnou cenu.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!