CK Palma Travel

Proč cestovat s Palma Travel?

Bohaté zkušenosti

CK Palma Travel působí na trhu cestovního ruchu již od roku 1995 a za dobu svého působení získala mnoho cenných zkušeností, spolehlivých partnerů a zorganizovala zájezdy do desítek zemí na šesti kontinentech.

Individuální přístup a spokojení zákazníci

Prioritou CK Palma Travel je individuální přístup pro zákazníky, jimž jsou nabízeny služby pouze u spolehlivých zahraničních partnerů s nejlepším možným servisem. CK Palma Travel poskytuje svým klientům detailní informace o nabídce, díky čemuž dochází k souladu představ zákazníků s jejich dovolenou. Spokojení zákazníci jsou hlavním cílem cestovní kanceláře Palma Travel.

Kam se můžete s Palma Travel podívat?

Vyberte si ze zájezdů Palma Travel!

Specialista na exotickou dovolenou

CK Palma Travel se specializuje na leteckou dovolenou v exotice. V nabídce cestovní kanceláře Palma Travel si vybere každý - najdete v ní více než 40 zemí a několik set hotelů, ať už těch luxusních pro nejnáročnější klientelu, nebo příjemných dvouhvězdičkových hotelů pro nenáročné cestovatele.

Kromě pobytů v exotice si u CK Palma Travel můžete vybrat také z pobytů v tradičních evropských destinacích, poznávacích zájezdů i eurovíkendů. 

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!