CK Pantour

Kvalitní dovolená za skvělou cenu

Hlavním cílem CK Pantour je kvalitní dovolená a osobní přístup. V oblasti cestovního ruchu získala cestovní kancelář Pantour za dobu svého mnohaletého působení bohaté zkušenosti. Díky spolehlivým zahraničním partnerům, dlouhodobé spolupráci s nimi a profesionálnímu přístupu poskytuje CK Pantour klientům vysoce kvalitní služby za příznivé ceny, které jsou vždy konečné. Ve všech nabízených destinacích má CK Pantour velký tým vlastních česky mluvících delegátů, kteří vám zajistí příjemnou dovolenou bez starostí.

Atraktivní slevy a výhody

CK Pantour poskytuje klientům atraktivní slevy a výhody. Jde např. o zájezdy za výhodné first minute a last minute ceny, nechybí ani zvýhodněné pobytové zájezdy především pro rodiny s dětmi, v některých termínech nabízí CK Pantour pobyt zdarma i pro druhé dítě apod.

Zábavný program s PanClubem

CK Pantour zajišťuje svým klientům zájezdy s animačním programem v rámci tzv. PanClubu, který se stará o zábavu jak dospělým, tak i dětem. Pořádá pro ně např. sportovní aktivity, zábavná představení, karaoke, hry, vodní sporty apod.

Destinace v nabídce CK Pantour

Vyberte si ze zájezdů od CK Pantour!

Cestovní kancelář Pantour se specializuje na letecké pobytové zájezdy do oblasti Středozemního moře, především na řecké ostrovy a Tureckou riviéru. V její nabídce najdete také pobytové zájezdy do Bulharska, Egypta a Spojených arabských emirátů.

Podívejte se také na další cestovní kanceláře, které zastupujeme!