Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Cookovy ostrovy | Aitutaki

PACIFIC RESORT AITUAKI

  Poloha a popis

  Poloha

  Pacific Resort Aitutaki je považován za jeden z nejluxusnějších resortů na ostrově a nachází se na západní straně atolu Aitutaki, což je přibližně 3 km od místního letiště. Resort obklopuje krásná zahrada, nádherné moře a krásné pláže s bílým pískem.

  Vybavení hotelu

  Pacific Resort Aitutaki Vám poskytne absolutní relaxaci a dokonalý výhled na azurové moře a modrou oblohu. K vybavení resortu náleží vstupní hala s recepcí, Rapae Bay restaurace s výběrem lahodných pokrmů místní i mezinárodní kuchyně, Black Rock Cafe - Beachfront bar, Tiare Spa nabízející uvolňující a rlaxační masáže a aromaterapie, venkovní bazén s nekonečným okrajem, Bergman & Sons Boutique.

  Vybavení pokoje

  Premium Beachfront Bungalows (62 m²) - sedmnáct plážových bungalovů nabízí vynikající komfort a sofistikovanou eleganci spojenou s moderním dřevěným vybavením, jež vyzařuje mírumilovnou atmosféru umocňující panoramatickým výhledem na slavnou lagunu Aitutaki. Tyto bungalovy mají soukromou venkovní sluneční terasu jen pár kroků od bílého písku a tyrkysové vody. Bungalovy jsou klimatizované, mají postele velikosti "king", IDD telefon, 42 "TV s plochou obrazovkou, CD stereo systém, trezor, stropní ventilátory, vnitřní a venkovní válendy, vysoušeč vlasů, mini bar, venkovní sprchu a nádherný výhled. Ultimate Beachfront Suite (88 m²) - plážové apartmány mají vynikající umístění přímo u pláže, jsou obklopené tropickou květinovou zahradou a idylickým výhledem na lagunu. Všechny apartmány mají postele velikosti "king", IDD telefon, 42 "TV s plochou obrazovkou, CD stereo systém, trezor, klimatizaci, stropní ventilátory, vysoušeč vlasů, mini bar, venkovní sprchu, vnitřní a venkovní válendy, vnitřní a venkovní koupelnu a dvojitou soukromou sluneční terasu. Ultimate Beachfront Bungalows (125 m²) nabízí ubytování s jednou nebo dvěma ložnicemi a krásným obývacím prostorem. Směs dřevěného nábytku a polynéského stylu poskytují svým hostům klidné prostředí a tudíž i perfektní výmluvu jen tak sedět, odpočívat a dívat se na okolní svět. Bungalovy jsou klimatizované, mají pohodlné obrovské postele s luxusním ložním prádlem, IDD telefon, 42" V s plochou obrazovkou, stereo systém, trezor, stropní ventilátory, lenošky, vysoušeč vlasů, mini bar, venkovní sprcha a samozřejmě nádherný výhled na světově známou lagunu Aitutaki.

  Stravování

  Restaurace Papae Bay představuje to nejlepší z Jižního Pacifiku. Začněte den bohatou snídaní složenou z nadýchaného pečeného chleba, čerstvého ovoce nebo skvělých koláčů. Pokračujte mořskými plody nebo jehněčím masem, to vše ochucené bylinkami od místních farmářů, čerstvým zázvorem, česnekem nebo chilli. Chladivý tropický koktejl si užijete v baru Black Rock Cafe. V pátečním noc budete nadšeni tzv. Island Night, která nabídne znamenitý polynéský bufet a skvělou živou zábavu s tradičními zpěvy a svůdnými tanci.

  Pláž

  Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu.

  Sport a zábava

  Mělká laguna vybízí ke koupání, šnorchlování nebo potápění a je ideální na surfování. Třicetiminutový trek na nejvyšší horu ostrova krásně rozproudí krev a Vy se začnete těšit na uvolňující masáž v místních Spa.