Zobrazit všechny nabídky
Cookovy ostrovy | Jižní ostrovy | Muri Beach

Pacific Resort Rarotonga

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel má 64 pokojů. Je zde hotelový sejf, restaurace, bar, služba hlídání dětí, prádelna, kadeřnictví a hotelový lékař. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Je tady obchod se suvenýry a další obchody. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).

   Vybavení pokoje

   Pokoje mají klimatizaci, ventilátor, obývací část a koupelnu. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Je možné rezervovat oddělené ložnice. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. Je zde sejf a za poplatek minibar. V kuchyňském koutě je lednička, mikrovlnná trouba a varná konvice/kávovar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize, rádio, DVD přehrávač a WiFi (za poplatek). Pro hosty je na pokoji připravena domácí obuv. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. K dispozici je také vysoušeč vlasů a župan. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

   Sport/zábava

   Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na slunné terase jsou lehátka a slunečníky. V objektu si mohou hosté vybrat z celé řady sportovních aktivit, například hru boccia a plážový volejbal, za poplatek je pak jízda na kole/horském kole a tenis. Jsou zde na výběr také různé druhy vodních sportů. Je tu například jízda na kánoi, jízda na kajaku a šnorchlování a za poplatek windsurfing, jízda na šlapadlech, plachtění a potápění. Hosté se mohou věnovat různým činnostem i uvnitř hotelu. Je tu například fitness studio. Objekt nabízí mnoho sportovních a volnočasových aktivit, například spa, kosmetický salon a masáže. Je tady také miniklub.

   Stravování

   V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze a plná penze. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248