800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CHOGOGO RESORT

Hotel leží na kouzelném místě v kopcích Jan Thiel Bay na jižním pobřeží. Je to ideální místo, pro odpočinek, relaxaci a zábavu. Zátoka poblíž hotelu nabízí mnoho barů, restaurací a obchodů (cca. 10 minut chůze od hotelu). V areálu jsou také dva bazény, vířivka a za poplatek internet na recepci.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel leží na kouzelném místě v kopcích Jan Thiel Bay na jižním pobřeží. Je to ideální místo, pro odpočinek, relaxaci a zábavu. Zátoka poblíž hotelu nabízí mnoho barů, restaurací a obchodů (cca. 10 minut chůze od hotelu).

Ubytování

V resortu jsou 3 druhy ubytování. Ve studiu je Vám k dispozici ložnice spojená s obývacím pokojem, kuchyňka s dvěmi plotýnkami a rychlovarnou konvicí a ledničkou, 2 židle a stůl. Koupelna je vybavena sprchou a toaletou. V apartmánu pak je obývací pokoj s jídelnou, ložnice, kuchyňka, která je plně vybavena, koupelna se sprchou a toaletou a terasa s výhledem. A naposledy je zde bungalow, ve kterém je jídelna se stolem a židlemi, kuchyň s myčkou, čtyřmi plotýnkami, rychlovarnou konvicí, kávovarem a 2 koupelny se sprchou a toaletou. V bungalowu je TV a trezor. Všechny typy ubytování jsou vybaveny klimatizací.

Vybavení

V areálu jsou také dva bazény, vířivka a za poplatek internet na recepci. Zahrada, venkovní posezení, slunečníky a lehátka, salonky, restaurace, recepce, půjčovna kol, půjčovna aut, prodejna suvenýrů, nosič zavazadel, masáže, loď na vyjížďky po moři, letní terasa, lékař, jacuzzi, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, dětský klub, bar, 24-hod.servis.

Stravování

Beze stravy. K dispozici je restaurace na terase Chogo, ze které je výhled přímo na karibské moře a bazén. V restauraci se podávají snídaně, obědy a večeře. Také je k dispozici bar Cozy.

Sport a zábava

Vodní sporty, terasa na slunění, šnorchlování, šipky, šachy, surf, stolní tenis, půjčovna kol, potápění, plážový volejbal, plachtění, minigolf, kajaky, jachting, fitness, dětské hřiště, cykloturistika, bazén, aerobic vodní, vodní skútr, vodní lyže, trasa pro jogging, šnorchlování, šlapadla, rybaření, golf.

Pláž

Na okraji pláže.

Počasí

Willemstad

28°C Skoro jasno

×