800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BREEZES CURACAO

Hotel leží v jižní části ostrova, hotel obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel se nachází v oblasti Národního mořského parku což zajišťuje jedinečné potápěčské možnosti. Hotel Breezes Curacao začal jako jeden z prvních hotelů v jižní části Karibiku nabízet all inclusive a jako jeden z prvních zde zajišťuje i svatební obřady. Hotel je vzdálen od letiště 16 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel leží v jižní části ostrova, hotel obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel se nachází v oblasti Národního mořského parku což zajišťuje jedinečné potápěčské možnosti. Hotel Breezes Curacao začal jako jeden z prvních hotelů v jižní části Karibiku nabízet all inclusive a jako jeden z prvních zde zajišťuje i svatební obřady. Hotel je vzdálen od letiště 16 km.

Ubytování

klimatizace, koupelna s WC, kabelovou TV, telefon, trezor za poplatek, balkon nebo terasa, možnost 2 dětských přistýlek.

Vybavení

recepce, 3 restaurace, 5 barů, bazén, dětský klub, lázně, masáže, kasino

6000

Stravování

all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby.

Sport a zábava

občasné animační programy, posilovna, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, jízdní kola, horolezecká stěna, nemotorizované vodní sporty: windsurfing, kajaky, plachetnice. Na recepci je možno pronajmout auto a zakoupit výlety.

Pláž

písčitá u hotelu

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 16 km

Počasí

Willemstad

31°C Polojasno

×