800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEUROVÍKEND - KODAŇ A OKOLÍ

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

Vydejte se s námi na eurovíkend do města Malé mořské víly.

Ubytováni budete v luxusním 4**** hotelu Bella Sky Comwell, který je výstavní skříní soudobé moderní architektury. Dáte si kávičku na nejdelší pěší zóně světa?Jak chutná pivo Carlsberg v malebném zálivu a přístavu Nyhavn? Věděli jste, že nejstarším zábavním parkem na světě je Tivoli v centru Kodaně? V ceně zájezdu je výlet do starodávného města Roskilde, k nejkrásnějšímu dánskému zámku Frederiksborg a pro zájemce vstup do akvária, planetária a na zámek Kronborg.

VÝHODNOU COPENHAGEN CARD NA 3 DNY MÁTE JIŽ V CENĚ ! Zahrnuje vstupné téměř do všech památek a veškerá MHD v Kodani a širokém okolí.

ČESKÝ PRŮVODCE JE PŘÍTOMEN PO CELOU DOBU ZÁJEZDU.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy nebo Vídně do Kodaně. Královský zámek Amalienborg - sídlo královské rodiny, kde každé poledne probíhá slavnostní střídání stráží. Nyhavn - starý přístav v centru města, kde žil Hans Christian Andersen. Nejvíce restaurací a kaváren v Kodani. Vyhlídková plavba lodičkou po městských kanálech kolem paláce Christiansborg a moderní budovy kodaňské opery až k symbolu města – Malé mořské víle. Stroget – nejdelší pěší zóna v Evropě s pouličními muzikanty, kouzelníky, baviči, živými sochami a tanečníky. Návštěva zábavního parku Tivoli.

2. den: Vlakem do starodávného města Roskilde. Hrobka králů v katedrále, Muzeum Vikingů. Odpoledne výlet k nejkrásnějšímu dánskému zámku Frederiksborg, který je postaven na třech ostrovech jezera Slotsø. Alternativně možnost návštěvy nově zrekonstruovaného akvária a „hamletova zámku“ Kronborg v Helsingør. Navečer návštěva, planetárium Tycha Brahe.

3. den: Zámek Rosenborg s dánskými korunovačními klenoty, výhled na město z okrouhlé věže Rundetaarn, nezávislý hippie stát Christiania, návštěva pivovaru Carlsberg. Individuální volno a navečer odlet.

Turistická náročnost

Zájezd je označen zelenou botičkou, což odpovídá té nejlehčí turistické náročnosti. Převaha cestování v autobuse, prohlídky měst a zajímavých míst, jedna až dvě krátké vycházky v přírodě (max. 3 hod.). Není potřeba jiná speciální obuv než boty bez podpatku.

Příplatky

1lůžkový pokoj: 3 900 Kč

Minimální počet účastníků

20

Počasí

Kodaň

14°C Oblačno

×