800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKodaň –Frederiksborg

Kodaň • Hillerod • Roskilde

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odpoledne odlet z Prahy do Kodaně. Transfer z letiště do hotelu. Nocleh (3 noci).

2. den

Snídaně. Prohlídka dánské metropole – střídání gardy u královského paláce Amelienborgu, Mramorový kostel, přístav se starou pevností, Malá mořská víla, palác Christianborg, kodaňská katedrála, Kruhová věž s výhledem na město, pověstný Nyhavn s kulisou lodí a hospůdek, rušná pěší zóna, radnice, muzeum voskových figurín, pověstný park Tivoli jsou jen některé z nejzajímavějších míst, které Kodaň nabízí turistům. Pro milovníky umění jsou pak doslova rájem sbírky kodaňských galerií a muzeí… Thorvaldsenovo muzeum, Ny Carlsberg Glyptotek, Národní muzeum, zámek Charlottenborg, královský Rosenborg s expozicí korunovačních klenotů. Příjemným zážitkem je plavba lodí po kodaňských kanálech. Nocleh.

3. den

Snídaně. Dopoledne návštěva nejkrásnějšího dánského zámku Frederiksborgu v Hillerodu s unikátními sbírkami historického muzea a velkolepou kaplí, považovaného Dány za symbol královské minulosti země. Po poledni odjezd do bývalého hlavního města Roskilde s velkolepou katedrálou, starým přístavem a muzeem vikingských lodí. Návrat do Kodaně. Nocleh.

4. den

Snídaně. Dokončení prohlídky Kodaně. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

Fakultativní příplatky

Pojištění léčebných výloh (175 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (120 Kč) • 1lůžkový pokoj (4990 Kč) • vstupy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kodaň

13°C Polojasno

×