800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLEGOLAND Dánsko

Největší Legoland na světě, kolébka oblíbených kostiček. Ubytování v tématickém Lego hotelu v areálu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program

1. den

Ve večerních hodinách odjezd z ČR, noční přejezd přes Německo do Dánska.

2. den

V odpoledních hodinách příjezd do Legoland Billund Resort, ubytování v areálu zábavního parku v tématickém hotelu Legoland 4*. Již samotný příjezd k hotelu vám napoví, že zde jste správně. Vše od vstupní brány, přes recepci, restaurace, chodby až po pokoje je ve stylu Lego kostiček a Lego tématiky. Po zbytek dne volno, které je možné využít k průzkumu okolí. Z hotelu je výhled na některé atrakce Legolandu. K odpočinku je možné využít zdarma po dobu pobytu hotelový bazén. Hotel nabízí originální a kvalitní ubytování, které pro vás bude velkým zážitkem! Individuálně možnost večeře v hotelové restauraci. Nocleh.

3. den

Po snídani celodenní volno k návštěvě zábavního parku se spoustou atrakcí a show. Hotel má vlastní vstup do parku a během dne zde můžete libovolně procházet. Právě na tomto místě byl vystavěn první Legoland a zábavu zde najde opravdu každý. Nocleh.

4. den

Po snídani celodenní volno k návštěvě zábavního parku, podvečer odjezd do ČR.

5. den

Návrat kolem poledne.

LEGOLAND ****

Tento hotel je vhodný pro rodiny a má vlastní vchod do oblíbeného zábavního parku Legoland Billund. Dále zde můžete využít zdarma saunu, posilovnu a bazén. Nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Děti obdrží dárek od firmy Lego.
Hotel Legoland poskytuje barevné pokoje s příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a koupelnou uzpůsobenou pro děti. Z mnoha pokojů je skvěle vidět do zábavního parku, některé jsou tématicky zařízeny se stoly na hraní a stavebnicí Lego.

Zázemí pro děti zahrnuje hernu a hřiště a nechybí ani bohatá nabídka různých aktivit. V přilehlém plaveckém bazénu v Billundu jsou k dispozici vodní tobogany a dětské bazény. Naleznete zde také obchod s nejnovějšími výrobky od firmy Lego.

Za příplatek:

Cestovní pojištění: 30 Kč/os./den.

Ceny jsou konečné a zahrnují:

Autobusovou dopravu, 2x nocleh se snídaní v hotelu Legoland 4*, 2-denní vstupné do Legolandu, služby průvodce.

Odjezdová místa:

Plzeň, Rokycany, Beroun, Praha, Ústí nad Labem

Počasí

Kodaň

12°C Oblačno

×