800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMetropole Pobaltí II.

"

Harwich – Kodaň – Stockholm – Helsinki – Petrohrad – Tallinn – Götteborg – Harwich

Atraktivní trasa po Baltickém moři zahrnuje nejkrásnější metropole Pobaltí.

"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

HARWICH - LONDÝN (ANGLIE)
Vlastní doprava do přístavu (na vyžádání zajistíme letenky a transfery), nalodění. Přístav je vzdálen cca 140 km od letiště a cca 95 km od centra Londýna. Po nalodění (zpravidla po 12.00) lze čerpat plnou penzi. Čas vyplutí dle itineráře.

2. den

PLAVBA NA LODI

3. den

KODAŇ (DÁNSKO)
Metropole Dánska překvapí svým poklidným tempem, které snad nejlépe ztělesňuje atmosféra nádvoří královských paláců. Nejlepším dopravním prostředkem v Kodani je chůze.

4. den

PLAVBA NA LODI

5. den

STOCKHOLM (ŠVÉDSKO)
Město leží na 14 ostrovech, mezi nimiž je voda tak čistá, že plavat by se dalo i v samotném centru. Možnost prohlídky Stockholmu a královského paláce, plavby po kanálech mezi ostrovy či návštěvy Nordic Sea hotelu, kde můžete ochutnat nápoje z pohárů z ledu (fakultativně).

6. den

HELSINKY (FINSKO)
Helsinky jsou charakteristické dvěma jevy, výrazným přírodním koloritem a symetrickým vzorem uspořádání ulic, který spíše než Evropu připomíná americká velkoměsta. Z fakultativních výletů doporučujeme návštěvu pevnosti Suomenlinna nebo plavbu městem při kávě a dezertu.

7. a 8. den

PETROHRAD (RUSKO)
Mnozí srovnávají velkolepou atmosféru a krásu Petrohradu s Benátkami či Paříží. Toto město je však kategorií a měřítkem samo pro sebe. Fakultativní výlety zahrnují Kateřinský palác, Jusupovův palác, Petropavlovskou pevnost, Petrodvorec, plavbu po kanálech nebo kompletní celodenní prohlídku Petrohradu. (Vízum do Ruska nelze při plavbách zajistit předem, při koupi fakultativního výletu je vízum zahrnuto v ceně zájezdu.).

9. den

TALLINN (ESTONSKO)
Hlavní město bývalé sovětské republiky je truhlicí klenotů středověké architektury. Doporučujeme návštěvu skanzenu Rocca al Mare (fakultativně).

10. den

PLAVBA NA LODI Plná penze. Plavba na lodi s bohatou nabídkou odpočinku, sportu a kulturních akcí.

11. den

GÖTEBORG (ŠVÉDSKO)
Starý hansovní přístav a druhé největší město Švédska má velmi svěží atmosféru – je zde nejvíce studentů a díky tomu také bohatý kulturní život. Přístavní čtvrti dominuje architektonický skvost - operní dům.

12. den

PLAVBA NA LODI

13. den

HARWICH - LONDÝN (ANGLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR (máte-li zajištěno: transfer na letiště a odlet do Prahy). Přístav je vzdálen 40 km od letiště a 95 km od centra Londýna.

Technická data lodě Jewel/Radiance of the Seas 4*

Délka: 294 m, šířka: 32 m, palub: 13, posádka: 987, hosté: 2.550 (3.013 s přistýlkami), rychlost:23 uzlů, výtlak: 89.600 t.
Vybavení lodě : několik různě tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda s obchody duty free, casino, galerie umění, divadelní a koncertní sál, knihovna, internetová kavárna, videohry, zábavní program a prostory pro děti a mládež, mini-golf, kosmetický salon, solárium, lázně, sportovní hřiště, okruh na běhání, fitness centrum, bazény,vířivky, čistírna.
Vybavení kajut : WC/sprcha, šatník, TV/satelit a Pay-Per-View, telefon, zásuvky 110/220 V.
Stravování : několik restaurací s různým kulinářským zaměřením.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Kodaň

12°C Skoro jasno

×