800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CAMINO DE SOL

Hotel leží v turistické oblasti Cabarete, přímo na dlouhé písčité pláži. Nedaleké turistické centrum města je vzdáleno 4 kilometry od hotelu a Sossua pak 15 kilometrů.
2 x denně jezdí do těchto měst hotelový autobus, který je pro hosty hotelu zdarma.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel leží v turistické oblasti Cabarete, přímo na dlouhé písčité pláži. Nedaleké turistické centrum města je vzdáleno 4 kilometry od hotelu a Sossua pak 15 kilometrů. 2 x denně jezdí do těchto měst hotelový autobus, který je pro hosty hotelu zdarma.

Ubytování

Pokoje jsou zařízeny v místním typickém stylu. Dvoulůžkové pokoje mají ventilátor, lednici, trezor, koupelnu se sprchou a WC, balkon nebo terasu. Pokoje určené pro rodiny mají kombinaci obývacího pokoje a ložnice, jednu oddělenou ložnici, ventilátor, telefon, lednici, koupelnu se sprchou nebo vanou, WC, balkon nebo terasu.

Vybavení

Hotelový komplex se skládá ze 2 částí: Paraiso del Sol 4* a Camino del Sol 3*. Hosté jsou odbavováni v hotelu Camino del Sol. Komplex se skládá z hlavní budovy a dalších 3 podlažních budov a samostatně stojících vilek v blízkosti pláže. Hotel nabízí vstupní halu s recepcí, TV místnost, obchod se suvenýry a restauraci. V hotelové zahradě je potom sladkovodní bazén s odděleným prostorem pro děti. Je zde sluneční terasa, bar, (lehátka, slunečníky a ručníky jsou zdarma).

Stravování

All inclusive, zahrnuje snídani, oběd a večeři formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje během jídel a v baru od 10.30 do 23.00 hodin, kafe, čaj a koláčky od 16.00 do 17.00 hodin.

Sport a zábava

1 hodinu denně lze zdarma hrát tenis, stolní tenis, billiard, vodní sporty, windsurf, kajaky. V ceně je také kurz potápění se šnorchlem. Denně se nabízí možnosti zábavy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km

Počasí

Cabarete

31°C Skoro jasno

×