800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDominikánská republika - severní okruh

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha, přílet La Romana, transfer do hotelu 3* v historické části Santo Domingo, individuální volno, večeře, nocleh.

2. den

snídaně, prohlídka historického centra Santo Domingo (koloniální zóna, Kolumbův dům, nejstarší katedrála na americkém kontinentu, Calle Las Damas, pevnost Ozama atd). Po obědě přesun na severní pobřeží ostrova s prohlídkou muzea tabáku Leóna Jiméneze v Santiagu. Odjezd do střediska Cabarete ubytování ve 3* hotelu all icnlusive, osobní volno, večeře, nocleh.

3. den

snídaně, prohlídka muzea třtinového rumu, pevnosti San Felipe a historické části města Puerto Plata. Po obědě návrat do hotelu a relaxace na písečné pláži, večeře, nocleh.

4. den

snídaně, přejezd do městečka Río San Juan se zastávkou ve stylové zahrádce s možností nákupu třtinového rumu, medu či čerstvé kávy a kakaa. Projížďka na člunech po laguně Gri Gri, proslavené svými mangrovníkovými porosty, oběd v kokosovém háji, koupání na pláži Playa Grande. Večer příjezd na poloostrov Samaná, ubytování ve vilovém areálu, večeře nocleh.

5. den

snídaně, výlet k vodopádům Salto del Limón s možností koupání a projížďky na koních. V pozdních odpoledních hodinách návrat do hotelu a následný odpočinek na pláži v hotelu, večeře, nocleh.

6. den

snídaně, přejezd do přístavu ve městě Samaná, výlet motorovým člunem na ostrov Bacardi. Oběd na bílé písečné pláži, možnost koupání v tyrkysovém moři. Odpoledne přejezd přes zátoku a následný transfer autobusem na jižní pobřeží ostrova do turistického centra Juan Dolio nebo Punta Cana a ubytování v hotelu dle výběru, nocleh.

7. - 10. den

pobyt u moře v hotelu all inclusive.

11. den

odlet zpět do Prahy z letiště La Romana.

12. den

přílet Praha.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Boca Chica

24°C Létající prach

Cabarete

23°C Skoro jasno

La Romana

26°C Skoro jasno

Puerto Plata

23°C Skoro jasno

Punta Cana

21°C Polojasno

Santo Domingo

24°C Létající prach

×