800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EMOTIONS

  • Je umístěný ve velké tropické zahradě ve středisku Juan Dolio.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

  • nový hotelový komplex se nachází přímo na krásné pláži Karibského moře, v populární oblasti Juan Dolio, přibližně 135km vzdáleném od letiště v Punta Cana. Hlavní město Santo Domino je vzdáleno asi 30km od hotelu, centrum letoviska Juan Dolio s obchody a bary je vzdálené cca 3km od hotelu.

Vybavení

  • butikový hotel s 260 elegantně zařízenými pokoji ve čtyřech kategoriích disponuje recepcí, několika bary a restauracemi (hlavní restaurace je bufetová). V areálu hotelu se nachází prostorný bazénový komplex, přední část resortu pak disponuje odděleným bazénem a součástí pláže.

Pláž

  • hotel se nachází přímo na krásné dlouhé pláž s jemným bílým pískem a s pozvolným vstupem do moře. Několik desítek metrů od břehu je korálový útes. Lehátka jsou zdarma. Část pláže zabírá VIP privátní část s balijskými postelemi (přístupné pouze klientům ubytovaným v Essentia club).

Zábava a sport

  • denní a noční animační programy pro děti a dospělé, posilovna, Spa, tenisové kurty, lezecká stěna, dětský klub (4 – 12 let), v blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště. Za poplatek: motorizované vodní sporty, tenisové kurty večer s osvětlením.

Stravování

  • All Inclusive program – snídaně, oběd a večeře formou bufetu, během dne snack, neomezené množství alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby.

Vybavení pokojů

  • elegantně, moderně a především stylově zařízené pokoje. Mají klimatizaci, TV se satelitním připojením, koupelnu a WC, trezor (za poplatek), ledničku, žehličku. Wifi je k dispozici po celém areálu hotelu zdarma. Každý pokoj má balkon nebo terasu. V ceně jsou pokoje typu superior.

Hotel nabízí kategorii deluxe s příplatkem 350,- Kč za osobu a noc, část pouze pro dospělé s příplatkem 550,- Kč za osobu a noc a nejluxusnější VIP kategorii Essentia club umístěnou nejblíže k pláži za příplatek 1.450,- Kč za osobu a noc.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 2 h 0 min.

Počasí

Boca Chica

24°C Polojasno

La Romana

26°C Polojasno

Santo Domingo

24°C Polojasno

×