800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKaribská nej

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy, přílet do St. Dominga ve večerních hodinách, ubytování v historické části města, večeře a nocleh.

2. den

po snídani odjezd severním směrem k nejvyššímu pohoří Karibiku – Cordillera central, po obědě odpoledne procházka městem a společná večeře.

3. den

po snídani vyjedeme v horském tracku k nejvýše položenému vodopádu Karibské oblasti, vodopádu Aguas Blancas (1675 m n. m.). Cestou uvidíte krajinu “dominikánských Alp”. Odpoledne opustíme horské klima a vydáme se dále k severnímu pobřeží až do přímořského letoviska Cabarette. Ubytování v hotelu u moře, večeře, nocleh.

4. den

ráno po snídani se vydáme na cestu k polostrovu Samaná, cestou se zastavíme na prohlídku typické dominikánské zahrady s tropickými plodinami (ochutnávka). Poté nás čeká projížďka po Laguně Gri-Gri a poobědváme na pláži Playa Grande. Odpoledne příjezd do soukromého areálu v městečku Las Terrenas, koupání, večeře, nocleh.

5. den

snídaně. Výlet do národního parku Los Haitises, což je nejrozsáhlejší mangrovníkový prales ostrova. Uvidíte různé druhy ptactva a zvláštní skalní útvary, tzv. mogotes, které jsou spolu s mangrovníky dominantou parku. Navštívíme jeskyně s nástěnnými malbami původních obyvatel ostrova, indiánů Taínů. Odpoledne návrat do Las Terrenas, večeře.

6. den

dopoledne se vydáme k Samanskému zálivu, z jehož pobřeží poplujeme motorovým člunem na proslulý ostrov Bacardi. Na pláži nás čeká oběd a koupání v průzračných vodách tohoto okouzlujícího zálivu. Návrat do Las Terrenas, večeře.

7. den

ráno po snídani odjezd z poloostrova Samaná napříč ostrovem, v pozdních odpoledních hodinách příjezd do hlavního města Santa Dominga, ubytování v centru historické části, večeře.

8. den

po snídani si prohlédneme historické centrum, koloniální zónu nejstaršího města amerického kontinetu – Santo Dominga (muzeum jantaru, Kolumbův dům, národní mauzoleum, pevnost Ozama a první katedrálu amerického kontinentu Santa Maria). Po obědě možnost nákupů na pěší zóně v centru města. V podvečer odjezd na letiště a odlet.

9. den

přílet do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Boca Chica

26°C Bouřky

Cabarete

25°C Skoro jasno

La Romana

28°C Polojasno

Puerto Plata

25°C Skoro jasno

Punta Cana

24°C Polojasno

Santo Domingo

26°C Bouřky

×