800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKaribské ostrovy - plavba

Hodnocení:
0
z 10 na základě 1 recenze
Karibské ostrovy - plavba.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu:

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Dominikánské republiky. Po příletu transfer do hotelu (za příplatek), ubytování.

2. - 6. den

POBYT V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE

7. den

LA ROMANA (DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA)
Transfer do přístavu La Romana (za příplatek). Nalodění – loď COSTA LUMINOSA 4*+. Jako mnoho jiných karibských přístavů zažila i La Romana – kdysi sídliště indiánů kmene Taino – kulturní šok při setkání s Kryštofem Kolumbem a jeho muži, kteří předznamenali éru kolonizace. Výlet na ostrov Saona či návštěva představení místních umělců.

8. den

OSTROV CATALINA (DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA)
Catalina Island je privátní ostrov lodní společnosti Costa Cruises, na němž jsou všechny pláže atrakce a aktivity k dispozici pouze účastníkům plaveb. Nabídka fakultativních aktivit zahrnuje: plavby katamaránem, výlet do Santo Dominga, výlet do San Pedra a indiánského jeskynního labyrintu Cueva de las Maravillas, pronájem bugginy na ranči.

9. den

TORTOLA (BRITSKÉ PANENSKÉ OSTROVY)
Největší z Britských panenských ostrovů je ideálním místem k odpočinku v pestrém programu plavby. Nechcete-li však zahálet, vydejte se jeepem na výlet po ostrově, zaplavte si s delfíny, nebo se šnorchlem objevujte svět pod hladinou oceánu (fakultativně).

10. den

ST. JOHN’S (ANTIGUA)
Doky vystavěné v gregoriánském stylu jsou architektonickou památkou, ne však jediným místem hodným návštěvy. Zlákají Vás pláže, adrenalinové dobrodružství v džungli, setkání s rejnoky, či výlet kajakem kolem pobřežních ostrůvků, během něhož můžete narazit na mořské želvy (fakultativně).

11. den

POINTE A PITRE (GUADELOUPE)
Na poklidný ostrov, který je jedním ze zámořských teritorií Francie, si moderní život našel cestu jen částečně. Například podstatná část obchodu mezi místními farmáři a malovýrobci stále funguje na bázi výměny produktu za produkt. Den si můžete zpestřit procházkou v korunách stromů tropické džungle nebo se opalovat na pláži (fakultativně).

12. den

FORT DE FRANCE (MARTINIK)
Jednou z nejzajímavějších staveb v největším městě karibských kolonií Francie je Schoelcherská knihovna, která původně stála v Paříži a po světové výstavě byla přemístěna na Martinik. Najdete zde samozrejmě skvělá místa na koupání, opalování a šnorchlování, krásnou přírodu a všudypřítomnou kreolskou kulturu.

13. den

PHILIPSBURG, (SV. MARTIN)
Na první pohled Vás zaujmou kilometry nádherných pláží s výbornými restauracemi, nazývané také jako Francouzská riviéra Karibiku. Doporučujeme proto relaxaci na pláži, výlet za faunou a flórou tohoto karibského ráje nebo pro akcechtivé půjčení vodního skútru (fakultativně).

14. den

LA ROMANA (DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA)
Snídaně. Vylodění, transfer na letiště (za příplatek), odlet do Prahy.

15. den

PŘÍLET DO PRAHY

Recenze

0
10. listopad 2012 / Liběna Bílková

Plavba zaoceánskou lodí Karibikem

Plavbu luxusní lodi doporučuji, sama ještě jednou zopakuji,na jedné dovolené člověk pozná byť…

Celá recenze >

Počasí

Boca Chica

31°C Polojasno

Cabarete

32°C Polojasno

La Romana

31°C Polojasno

Puerto Plata

32°C Polojasno

Punta Cana

29°C Polojasno

Santo Domingo

31°C Polojasno

×