800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOkruh s českým průvodcem, velryby a odpočinek u moře

Zajímá vás na cestách příroda, lidé, kultura a realita každodenního života a zároveň rádi relaxujete v pohodlí hotelového resortu? Pak máte jedinečnou možnost vyzkoušet novinku sezony - kombinovaný zájezd po Dominikánské republice. Nahlédnete do nejhezčích míst této karibské země a současně si užijete proslulých dominikánských All inclusive…

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Vídně, Mnichova či Prahy (s přestupem) na letiště Punta Cana. Setkání na letišti a odjezd na ubytování v Punta Caně. Ubytování All inclusive v hotelu Grand Paradise Bavaro 3* či Carabela 3* nebo podobném.

2. den

Volný den na aklimatizaci a odpočinek po dlouhém letu. Informační schůzka s českým průvodcem.

3. den

Výlet na ostrov Saona
Cesta do přístavu Bayahibe trvá asi 90 min. Po nalodění se vydáme na rychlém člunu podél pobřeží národního parku Del Este až k ostrovu Saona. Cestou nás čeká koupání v překrásné azurové zátoce, kde si můžeme vychutnat vodní hrátky ve velké mělké laguně a při tom pozorovat barevné mořské hvězdice. Na ostrově nás čekají jedny z nejkrásnějších pláží Karibiku a také oběd na grilu formou bufetu. Po obědě máme zhruba 2 hodiny na lenošení a koupání. Jedna cesta se zpravidla absolvuje na katamaránu.
Po výletě přejezd na jižní stranu ostrova do letoviska Juan Dolio (cca. 75 min). Ubytování v hotelu Barcelo Capella 3*+ nebo podobném.

4. den

Výlet do hlavního města Santo Domingo
Ráno začínáme návštěvou jeskyní Tres Ojos, se třemi kouzelnými jezírky a bohatou florou i faunou. Pak už na nás čekají nejstarší historické památky v Novém světě, nacházející se ve staré části města Zoně Colonial. Zde pocítíme atmosféru dávných dobyvatelů a uvidíme, co všechno zde po sobě zanechali. Projdeme nejstarší ulici Ameriky Calle de las Damas, Kolumbův dům, Národní Panteon, první katedrálu Ameriky a mnoho dalších zajímavostí. Zážitkem je i oběd v barevné dominikánské restauraci Los Conucos , kde se mnohdy tančí už v čase oběda. Navštívíme muzeum jantaru a obchod se suvenýry, kde se dají výhodně nakoupit dárky.
Odpoledne přejezd na poloostrov Samana (cca.2,5 hod.). Ubytování v hotelu Gran Bahía Cayacoa 4*+ nebo podobném.

5. den

Výlet k vodopádu El Limón
Dnes se vypravíme k největšímu vodopádu v Dominikánské republice, El Limon. Sama cesta džunglí k vodopádu, kterou absolvujeme na koních, je nezapomenutelným zážitkem. U cíle mnozí ocení možnost osvěžující koupele ve vodopádu.
Odpoledne relaxace.

6. den

Národní park Los Haitises
Čeká nás výlet do nádherné přírody národního parku Los Haitises. Po transferu do městečka Sanchez (asi 50min.) přesedneme na motorový člun, kterým se vydáme do největších mangrovových lagun Karibiku na protější straně zálivu. Budeme proplouvat kolem ostrůvků obležených spoustou ptactva, nejčastěji pelikánů a volavek. Navštívíme jeskyně, které skrývají malby původních obyvatel ostrova Hispaniola-Tainů.

7. den

Pozorování velryb
Ráno se vydáme do přístavu Santa Barbara, odkud vyplujeme na moře, kde budeme cca. 2 hodiny pozorovat velryby. Připlouvají sem za účelem páření a vyvádění mladých na pouhé 2 měsíce v roce. Kolem poledne se vylodíme na ostrůvku Cayo Levantado, známém z reklamy na rum Bacardi, která se zde na místních nádherných plážích natáčela. Tady už nás čeká oběd a relax na pláži. Odpoledne přeplujeme na druhou stranu zálivu, kde na nás bude čekat transfer, který nás dopraví zpět do Punta Cany

8. - 13. den

Volné dny pro odpočinek na pláži
Pro ty, kterým putování nestačilo, doporučujeme výlet Safari, do dominikánského vnitrozemí Cordiler Oriental, nebo -milovníkům podmořského života - na Ostrov Catalina, k největší korálové bariéře, vyhlášené oblasti na potápění a šnorchlování.
Dále máte možnost podniknout půldenní výlet na čtyřkolkách, vyhlídkový let helikopterou, nebo si zaplavat s delfíny. S podrobnostmi vás seznámí váš průvodce..

14. - 15. den

Transfer na letiště v Punta Caně a odlet do Vídně, Mnichova či s přestupem do Prahy. Přílet následující den.

Info

PŘÍMÉ LETY Z VÍDNĚ A MNICHOVA. LETY Z PRAHY S 1 PŘESTUPEM.
ZÁJEZD SE REALIZUJE PRO MALÉ SKUPINKY OD MIN. 6 DO MAX. 12 ÚČASTNÍKŮ. Nemusíte se obávat velkých skupin, český průvodce se bude po celou dobu okruhu věnovat jen Vám (posledních 6 dní, kdy budete odpočívat na pláži, bude na telefonu).

Počasí

Boca Chica

25°C Převážně oblačno

Cabarete

25°C Převážně oblačno

La Romana

25°C Převážně oblačno

Puerto Plata

25°C Polojasno

Punta Cana

23°C Polojasno

Santo Domingo

25°C Převážně oblačno

×