800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL OCCIDENTAL GRAND FLAMENCO PUERTO PLATA

Komfortní hotel se nachází přímo na písečné pláži Playa Dorada, cca 10 minut jízdy od města Puerto Plata.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komfortní hotel se nachází přímo na písečné pláži Playa Dorada, cca 10 minut jízdy od města Puerto Plata. Oficiální kategorie: aaaab

Ubytování

Klimatizované pokoje jsou zařízeny v místním stylu, jsou rozděleny do několika dvou až třípodlažních budov a mají 2 široké postele, koupelnu s vanou/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., telefon, trezor (za poplatek) a balkon nebo terasu. Maximální obsazenost: 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě.

Vybavení

Součástí hotelového komplexu jsou 2 sladkovodní bazény, terasa na slunění, bar u bazénu, vstupní hala s recepcí, nákupní pasáž, 7 tematických restaurací, plážový klub se snack barem. Lehátka a plážové ručníky u bazénu i na pláži zdarma. Pro děti: Oddělené dětské brouzdaliště, hlídání dětí (za poplatek), dětský klub 4–12 let, minidisco.

Stravování

all inclusive: – snídaně, oběd a večeře formou bufetu – možnost obědů a večeří v restauracích a la carte, rezervace na recepci – alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby a koktejly 24 hodin denně – vodní sporty na pláži – nemotorizované (windsurfing, katamarány, kajaky), šnorchlování – tenis, jízda na koni (30 minut za týden) – posilovna – lekce merengue

Sport a zábava

Sportovní nabídka: Zdarma viz program all inclusive. Za poplatek přímo u hotelu se nachází 18jamkové golfové hřiště. Centrum vodních sportů na pláži. Zábava: Hotel pořádá zábavné animační programy a večerní zábavu s živou hudbou. Diskotéka.

Pláž

Hotel leží uprostřed zahrady, přímo u dlouhé písečné pláže Playa Dorada.

Náš názor

Hotelový komplex vyšší kategorie vhodný pro milovníky golfu i rodiny s dětmi.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Puerto Plata

29°C Oblačno

×