800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TROPICAL CASA LAGUNA

Příjemný hotel s rodinnou atmosférou se nachází v centru střediska Cabarete na hlavní ulici plné obchůdků, restaurací a barů. Skládá se z několika nízkých budov v tropické zahradě. Vhodné pro méně náročné klienty. Hosté mohou bezplatně využít služeb v hotelu Tropical Beach Club, který leží přes ulici naproti hotelu Casa Laguna přímo na pláži.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

příjemný hotel s rodinnou atmosférou se nachází v centru střediska Cabarete na hlavní ulici plné obchůdků, restaurací a barů. Skládá se z několika nízkých budov v tropické zahradě. Vhodné pro méně náročné klienty. Hosté mohou bezplatně využít služeb v hotelu Tropical Beach Club, který leží přes ulici naproti hotelu Casa Laguna přímo na pláži.

Ubytování

108 standardních pokojů, všechny jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, ledničkou, telefonem, kabelovou TV, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Některé pokoje mají kuchyňský kout.

Vybavení

recepce v hlavní budově, italská a mexická restaurace, bar u bazénu, bazén se sluneční terasou, jacuzzi. Pro děti miniklub (4–12 let) a hřiště.

Stravování

snídaně nebo all inclusive - plná penze formou bufetu (snídaně 7:30–10:30 h, oběd 12:30–14:30 h, večeře formou bufetu nebo a’la carte 18:30– 21:30 h), nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje domácí výroby 10:30–23 h.

Sport a zábava

v ceně all inclusive – stolní tenis, volejbal, jízda na koni (omezená doba), úvodní lekce windsurfingu a potápění v bazénu (další hodiny za poplatek). Animační programy, večerní zábavní programy.

Pláž

cca 100 m od písečné pláže s palmami po pobřežní ulici.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Cabarete

29°C Polojasno

×