800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRAND OASIS MARIEN

"Tento rozlehlý resort, který je z jedné strany obklopen tropickou zahradou a ze strany druhé krásnou pláží s bílým pískem se nachází nedaleko viktoriánského města Puerto Plata. Asi 20 minut od hotelu je mezinárodní letiště Puerto Plata a méně než hodinu jízdy město Santiago de Los Caballeros, známé díky svým výborným jemným doutníkům a starým továrnám na rum. "

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento rozlehlý resort, který je z jedné strany obklopen tropickou zahradou a ze strany druhé krásnou pláží s bílým pískem se nachází nedaleko viktoriánského města Puerto Plata. Asi 20 minut od hotelu je mezinárodní letiště Puerto Plata a méně než hodinu jízdy město Santiago de Los Caballeros, známé díky svým výborným jemným doutníkům a starým továrnám na rum.

Ubytování

Resort má celkem 325 pokojů. Hosté si mohou vybrat z několika typů ubytování ( superior garden, deluxe ocean, suity nebo standardní pokoje). Všechny jsou moderně a vkusně vybavené. V žádném pokoji nesmí chybět TV, fén, varná konvice, klimatizace, mini bar, trezor, radio, balkon. Pokoje jsou s výhledem na moře, bazén nebo do zahrady.

Vybavení

Zahrada, společenská místnost, slunečníky a lehátka, sauna, restaurace, recepce, prádelna, parkování, obchůdky, nosič zavazadel, masáže, lázně, kancelářské služby, internet, hotelový trezor, fitness, čistírna, bazén pro děti, bazén, bar, animační programy, 24-hod.servis.

Stravování

All inclusive.

Sport a zábava

Windsurfing, volejbal, vodní sporty, tenis, šnorchlování, stolní tenis, potápění, plážový volejbal, kajaky, golf, fitness, biliard, bazén, basketbal, aerobic.

Pláž

Přímo u pláže.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 20 min.

Počasí

Puerto Plata

24°C Skoro jasno

×