800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MAJESTIC ELEGANCE CLUB

  • Hotel pouze pro dospělé
  • V blízkosti golfové hřiště

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Luxusní nově otevřený zajímavě architektonicky řešený hotelový komplex se 127 pokoji na východním výběžku pláže Punta Cana. V části ELEGANCE CLUB ubytování pouze pro osoby starší 18-ti let. Ubytování pro rodiny s dětmi lze vyžádat v sousedním sesterském hotelu Majestic Elegance Punta Cana s 597 pokoji.

Ubytování

Majestic Junior suite - umístění v přízemí s přímým vstupem do bazénu a na malé patio, koupelna s vířivkou, minibar, župany, služby komorníka, vysokorychlostní internet, TV, DVD přehrávač, žehlička, denní tisk.

Vybavení

6 restaurací, 13 barů, 400 metrů dlouhý plavecký bazén, privátní část pláže, s komfortními lehátky, fitness centrum, nákupní galerie, konferenční místnost, lázeňské centrum, lékař na hotelu 24 hodin k dispozici.

Stravování

Formou 24 hodin All Inclusive - snídaně, obědy, večeře formou bufetu, možnost stravování v a´la carte restauracích, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby a vybrané dovozové nápoje.

Sport a zábava

18-ti jamkové golfové hřiště nedaleko hotelu, tenis, basketbal, minifotbal, bezmotorové vodní sporty, za poplatek motorové vodní sporty, potápění, denní a večerní animační programy.

Pláž

Dlouhá bělostná písečná pláž přímo u hotelu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Možnosti ubytování

Počasí

Punta Cana

23°C Slabý déšť

×