800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL NH ROYAL BEACH

Hotelový komplex je umístěn v rozsáhlé zahradě, přímo u krásné pláže s bílým pískem, Bavaro. Sousedí s luxusním hotelem NH Real Arena. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Punta Cana cca 30 minut.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelový komplex je umístěn v rozsáhlé zahradě, přímo u krásné pláže s bílým pískem, Bavaro. Sousedí s luxusním hotelem NH Real Arena. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Punta Cana cca 30 minut.

Vybavení

vstupní hala, recepce, výtahy, 3 restaurace (restaurace a la carte- „El Mortero“ - mexická restaurace s venkovní terasou, restaurace „Pure“, mezinárodní Buffet & Beach Club v restauraci „Royal Festival“ s výhledem na oceán, 3 bary (1 bar: jídlo & nápoje + káva - otevřen 24 hod. denně), venkovní exotický bazén, parkoviště, tělocvična, bowlingové dráhy, tenisové kurty, basketbalové hřiště, kulečník, nemotorizované vodní sporty: šlapadla, kánoe, windsurfing, katamarán, lekce potápění v bazénu, aerobic atd. Konferenční místnost pro 650 osob, denní a večerní animační programy. V restauracích a la carte je nutná rezervace, u pánů jsou do těchto restaurací vyžadovány kalhoty s dlouhými nohavicemi.

Služby za poplatek

trezor, internet na pokoji i v prostorách hotelu, i prádelna, lázně, Casino, bowling, konferenční sál, obchody, lékařská péče, svatební balíčky

Ubytování

369 pokojů Royal a 4 pokoje Royal Suites. Pokoje Royal: prostorné pokoje(cca 53 m2) s postelemi velikosti King nebo 2 postelemi Queen, klimatizace, ventilátor, koupelna/WC, sprcha, dvojité umyvadlo, bidet, zrcadlo, vysoušeč vlasů, župan, pantofle, telefon, LCD/SAT/TV, wi-fi, denně doplňovaný minibar – vodou, nealko nápoji, pivem a snacky, budík, kávovar, žehlička a žehlicí prkno, balkon, venkovní vířivka. Možnost propojených a bezbariérových pokojů na vyžádání. Pokoje Royal Swim up: stejné vybavení, navíc přímý vstup do bazénu. Pokoje Royal Suite: prostorné pokoje (118 m2), oddělené pokoje – obývací/jídelna, postele velikosti King, klimatizace, ventilátor, koupelna s oddělenou vířivkou a sprchou, dvojité umyvadlo, bidet/WC, zrcadlo, vysoušeč vlasů, župan, pantofle, 2 telefony, LCD/SAT/TV, wi-fi, budík, kávovar, šatna, denně doplňovaný minibar – vodou, nealko nápoji, pivem a snacky, žehlička a žehlicí prkno, plážové osušky na pokoji, balkon s panoramatickým výhledem na oceán, venkovní vířivka.

Pláž

přímo u písčité pláže

Náš názor

nádherný hotel s exlusivními službami. Pouze pro dospělé. Vhodný pro klienty, kteří si chtějí užít odpočinku, ale i sportovního vyžití.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové
Večeře:bufetové/a la carte
All inclusive:24 hodin denně, plná penze formou bufetu, výběr z menu v restauracích a la carte, občerstvení během dne, nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby a vybrané dovozové nápoje. Dietní i vegetariánská strava.

Počasí

Punta Cana

24°C Převážně oblačno

×