800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TORTUGA BAY

  • Designově vybavené pokoje
  • Součástí resortu je i golfové hřiště
  • Nádherné okolí a soukromá pláž

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

TORTUGA BAY PUNTACANA RESORT & CLUB leží v oblasti Punta Cana, je zasazen do 1500 akrů ekologické rezervace a nabízí pět mil nedotčené soukromé pláže. Hosté mají k dispozici golfový vozík pro snadný pohyb po celém areálu.

Cena za jednu osobu zahrnuje

* leteckou přepravu Praha-Punta Cana-Praha v nejnižší knihovací třídě, letištní taxy * hotelový transfer z/na letiště * osobní asistenci při příletu a odletu a pomoc s vyřízením turistické karty * zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou * asistenční služby v anglickém jazyce * využití VIP salonku na letišti při odletu * denní tisk * mobilní telefon v každém apartmá pro pohodlný kontakt s manažerem hotelu * 1x golfový vozík v junior suite a 2x pro každou vilu, pro pohodlnější přepravu po resortu * bezplatné využití nemotorizovaných vodních sportů * volný přístup do všech částí resortu

Vybavení hotelu

Hotel je součástí komplexu Punta Cana Resort & Club spolu se dvěmi 18ti jamkovými golfovými hřišti La Cana a Corales. Hotel Tortura Bay tvoří 13 vilek, které navrhl Oscar de la Renta. V celém komplexu se nachází bazén, venkovní jacuzzi, 4 restaurace a bary s mezinárodní nebo italskou kuchyní, nechybí také rybí a masové speciality a samozřejmostí jsou venkovní terasy s posezením. WiFi internet v lobby a u bazénu. Hosté mohou dále využít dětský klub, relaxační centrum (Six Senes Spa & Health Club), širokou nabídku animačních programů, animační programy pro děti.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou designovány známým designérem Oscarem de la Rentou a jsou inspirovány bohatou domorodou kulturou. Elegantně zařízené a zdobené autentickými materiály, prostorné vilky s jednou až čtyřmi ložnicemi, jsou plně klimatizované s balkonem nebo terasou a nádherným výhledem na golfové hřiště nebo na křišťálově čisté modré vody Karibiku. Všechny jsou vybaveny nejlepším značkovým ložním prádlem, koupelnou/WC, kuchyňkou, jacuzzi, sprchu, vysoušeč vlasů, TV, DVD/CD přehrávač, telefon, minibar, internet, trezor a kávovar.

Stravování

All inclusive.

Pláž

Komplex TORTUGA BAY PUNTACANA RESORT & CLUB se nachází přímo na dlouhé bílé písečné pláži. Klienti Tortuga Bay využívají separátní část pláže.

Sport a zábava

Zdarma hotel svým hostům nabízí fitness, kola, kajaky, windsurfing, tenis. Dále za poplatek rybaření, potápění, jízda na koni (ranč se nachází v komplexu), golf na dvou 18ti jamkových hřištích La Cana a Corales. Součástí je také Six Senses Spa, které je vybaveno venkovním bazénem, relaxační místnosti a saunou. Masáže a procedury jsou za poplatek.

Pro děti

Dětský klub, animační programy pro děti.

Náš názor

Hotel vhodný pro příznivce bydlení ve vilách.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 7 min.

Počasí

Punta Cana

21°C Polojasno

×