Zimní dovolená u moře

Odleťte s námi za sluncem a prožijte zimu na pláži pod palmami


V zimě pod palmy výhodně!*

U nás máte možnost zdarma zrušit zájezd 45-30 dní před odletem. V tomto období se můžete v klidu rozmyslet, zda na dovolenou skutečně odletíte nebo budete chtít vrátit peníze. A pokud se na poslední chvíli rozhodnete pro jiný termín, hotel nebo destinaci, ani to u nás není problém. Bezplatnou změnu pro vás rádi zařídíme do 10 dnů před odletem. Nemusíte udávat žádný důvod.

Nejvyšší slevy

nebo dítě zdarma**

Storno či změna

zájezdu zdarma***

Záloha jen 990 Kč

na osobu****

Exotická dovolená (nad 6 h)

Egypt

Kanárské ostrovy

Exotická dovolená (do 6 h)

S námi si užijete léto i v zimě. Výhodně!

Nečekejte s nákupem a ušetřete

Vyberte si zájezd na zimu včas a budete ho mít za nejvýhodnější cenu. Jen do 31. 12. 2022 nabízíme nejvyšší slevy pro dospělé nebo jedno dítě zcela zdarma a pro další dítě ubytování zdarma (benefit dítě zdarma neplatí pro zájezdy do exotických destinací).*

Storno a změna zájezdu zdarma

Nebojte se zajistit si zimu v teple už nyní. Zájezd lze zdarma zrušit ještě 30 dní před odletem či změnit i 10 dní před odletem. Bez udání důvodu.**

K dovolené rozdáváme benefity navíc

Díky našim first minute výhodám bude vaše cesta k moři opravdu komfortní. Naši zákaznici si mohou na vybraných letech zdarma zvolit sedadlo v letadle*** nebo objednat službu Travel plus Comfort se slevou 50 % (platí pouze pro Senegal a Kapverdy).

Stále více lidí si dopřává v chladném zimním období dovolenou v teple u moře. Pokud se i vy raději vidíte na písečné pláži než s lyžemi na sjezdovce, vydejte se za sluníčkem a doplňte zásoby vitamínu D. Není lepšího léku na zlepšení nálady.

Připravili jsme pro vás výběr nejoblíbenějších destinací pro sezonu zimní dovolené u moře. Hřejivé slunce si dopřejete na Kanárských ostrovech, zaručenými tipy na zimní koupání je i dovolená v exotice na plážích Karibiku, Tichomoří i Indického oceánu. Za sluncem se vyplatí vydat i na poslední chvíli. Tak neváhejte, vyberte si z naší nabídky zimní dovolené u moře a vydejte se načerpat energii na bělostné pláže.

​*Extra benefity se vztahují pouze na zájezdy skupiny DER Touristik CZ a.s.
**V rámci first minute prodeje platí benefit nejvyšší slevy pro dospělé nebo 1 dítě zcela zdarma a další ubytování zdarma (benefit dítě zdarma se netýká zájezdů do exotických destinací).
***Výjimky z možnosti storna a změny zájezdu zdarma se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami. Bezplatná změna zájezdu je možná pouze v případě objednaného cestovního pojištění a nevztahuje se na zájezdy do exotiky s výjimkou zájezdů do Ras Al Khaimah a Salalah na charterových letech.
****Seating zdarma platí pro naše stálé zákazníky na vybraných letech. Stálým zákazníkem se rozumí ten, kdo s námi v předchozích 3 letech alespoň jednou cestoval. Benefit nelze využít na pravidelných letech.
Podmínky závisí vždy na konkrétní destinaci, hotelu, termínu a délce pobytu. Veškeré výhody first minute budou zákazníkovi přiznány při uzavírání smlouvy o zájezdu. Nárokovat slevy zpětně nelze.