Dovolená zima 2018

Stále více lidí si dopřává v chladném zimním období dovolenou v teple u moře. Pokud se i vy raději vidíte na písečné pláži než na s lyžemi na sjezdovce, vydejte se za sluníčkem a doplňte zásoby vitamínu D. Není lepší lék na zlepšení nálady. A kam se vydat na pláže?

Připravili jsme pro vás výběr nejoblíbenějších destinací pro nastávající sezonu zimní dovolené u moře. Hřejivé slunce si dopřejete v Egyptě, zaručenými tipy na zimní koupání jsou pláže Karibiku, Thajska či africké Keni. Za sluncem se vyplatí vydat i na poslední chvíli. Sbalte se ještě dnes a vydejte se načerpat energii na bělostné pláže.

Dovolená zima 2017 u moře se super last minute zájezdy

Chcete za sluníčkem na poslední chvíli a hledáte ten správný tip na dovolenou za skvělou cenu? Vydejte se s našimi super last minute zájezdy do exotických zemí a vychutnejte si nejkrásnější pláže v destinacích snů, jako jsou fascinující Tanzánie nebo jedinečná Kuba. Nabízíme Vám bohatý výběr super last minute zájezdů, které Vás potěší cenou, kvalitou i komfortem služeb. Pokud patříte k těm, kdo si mohou dopřát dovolenou kdykoliv v roce a nemusíte ji plánovat na léto, pak využijte výhod super last minute zájezdů. Najdeme Vám to pravé pro Vás. Obraťte se na nás a ušetřete.

ZÁJEZDY

Destinace