800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SEA CLUB STELLA DI MARE

Tento all inclusive hotel leží jen 120 km od centra Káhiry, v oblasti Ain Soukhna, jedné z nejhezčích v Egyptě, obklopený pouští a vodami Rudého moře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento all inclusive hotel leží jen 120 km od centra Káhiry, v oblasti Ain Soukhna, jedné z nejhezčích v Egyptě, obklopený pouští a vodami Rudého moře.

Ubytování

Pokoje jsou rozmístěny do 3 křídel – Boungainvillea, Mariposa a Dalia. Každá část má svůj vlastní bazén perfektně začleněný do exotické zahrady. Čtvrtý, největší bazén je umístěn v „centru“ hotelového areálu. Každé z křídel se skládá z 43 dvoupodlažních vilek, kde je celkem 261 pokojů. Klimatizované pokoje jsou velice vkusně zařízeny moderním nábytkem a mají telefon s přímou volbou, TV se satelitním příjmem, sejf, mini bar, koupelna, WC, vysoušeč vlasů a terasu s výhledem na bazén nebo do zahrady.

Vybavení

Restaurace, recepce, půjčovna kol, půjčovna aut, prodejna suvenýrů, prádelna, parkování, lékař, kosmetika, konferenční místnost, kadeřnictví, jacuzzi, internet, hotelový trezor, cestovní kancelář, bazén, bar, animační programy, 24-hod.servis.

1000

Sport a zábava

K aktivnímu odpočinku slouží tenisové, volejbalové, fotbalové a squashové hřiště, stolní tenis, lukostřelba, šipky, půjčovna kol, aerobik a tělocvična. Animační tým organizuje turnaje a soutěže v různých sportovních disciplinách.

Stravování

All inclusive.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ain Soukhna

25°C Jasno

×