800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STELLA SEA CLUB

Tento originální hotelový resort otevřený v roce 2002 se nachází 120 km od Káhiry, blízko nádherné pláže letoviska Ain Soukhna u Rudého moře, obklopen krásnou tropickou zahradou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento originální hotelový resort otevřený v roce 2002 se nachází 120 km od Káhiry, blízko nádherné pláže letoviska Ain Soukhna u Rudého moře, obklopen krásnou tropickou zahradou.

Ubytování

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou luxusně vybavené s vlastním sociálním zařízením, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem s přímou volbou, TV/ sat, minibarem, trezorem, fénem, terasou s výhledem na bazén nebo do zahrady. Každá vila je dvoupatrová a každý komplex skládající se ze několika vil má svuj vlastni bazén s podobou jezera.

Vybavení

Hosté zde mají k dispozici hotelovou halu s recepcí a směnárnou, několik restaurací s mezinárodní i místní kuchyní na př. Rajastan s nabídkou indické kuchyně a Cedres du Liban s libanonskými specialitami (tyto restaurace je nutno předem rezervovat) a hlavni restauraci Nile Oasis. Typickou arabskou atmosféru můžete vychutnat v baru Café Moresco. Ve večernich hodinách se vždy nabízí animační a zábavný program v kolosseu hotelu.

Stravování

All inclusive.

Sport a zábava

Venkovní bazény (několik bazénů -jezera v klidné části hotelu) + hlavní a také největši bazén v centrální části hotelu s dětským bazénem, tenisové kurty, squashové kurty, hřiště na volejbal a fotbal, aerobic, jogging, vodní gymnastika, půjčovna kol; vodní sporty na pláži. Animační tým organizuje turnaje a soutěže v různých sportovních disciplinách.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ain Soukhna

21°C Jasno

×