800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SWISS INN STELLA DI MARE

Hotel se nachází na prekrásné píscité pláži v letovisku Ain Soukhna. Díky službám a poloze je nazýván „ hvezdou Rudého more“. Od letište v Káhire je vzdálen cca 1,5 hodiny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel se nachází na prekrásné píscité pláži v letovisku Ain Soukhna. Díky službám a poloze je nazýván „ hvezdou Rudého more“. Od letište v Káhire je vzdálen cca 1,5 hodiny.

Ubytování

Všechny pokoje hotelu nabízí klientum ten nejvyšší komfort a luxus. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zarízením s vanou nebo sprchou, fénem, minibarem, individuálne nastavitelnou klimatizací, trezorem, telefonem s prímou volbou, TV/Sat a terasou nebo balkonem (k dispozici jsou také i nekurácké pokoje).

Vybavení

Klienti mohou využít jednu ze ctyr restaurací a dvou baru nabízející celou radu kucharských delikates, od lehkých zákusku, pres slavnostní pohoštení, italské speciality, libanonskou kuchyni až po speciality more. Pro konference, semináre a zvláštní príležitosti je pripraveno plne vybavené bussines centrum pro 10 – 500 osob. Konferencní vybavení zahrnuje napr. kurýrní službu, sekretariát, audio/video techniku, data projektor… Dále mohou klienti využít Thalasso centrum, které nabízí speciální programy zamerené na zdraví, péci o plet, relaxaci nebo zeštíhlovací kury.

Stravování

Polopenze.

Sport a zábava

Pro milovníky slunce je v hotelovém komplexu k dispozici bazén. Hotel svým hostům nabízí široký výběr sportovních vyžití v podobě tenisových a squashových kurtů, kurzů golfu, stolního tenisu, plažového volejbalu, šipek, biliardu a širokého výběru vodních sportů. O celodenní program se starají hotelový animátoři, kteří vytváří zábavu od rána do večera.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Ain Soukhna

22°C Jasno

×