800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBastet – Egypt s plavbou po Nilu a pobyt u moře all inclusive

Hurghada • plavba po Nilu se službami all inclusive – fakultativně prohlídky Philae, Kom Ombo, Edfu, Luxor, Karnak • Hurghada

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet do Hurghady, transfer do Luxoru, nalodění na 4* loď po Nilu se službami all inclusive. Večeře a nocleh.

2.–4. den

plavba po řece Nilu se službami all inclusive. Fakultativně možnost návštěvy slavných egyptských památek, jakými jsou chrámy v Karnaku a Luxoru, monumenty západního břehu Nilu – chrám královny Hatšepsovet, Údolí králů, Memnonovy kolosy, návštěva alabastrové dílny. Budete mít možnost zúčastnit se výpravy k Horovu chrámu v Edfu, ke chrámu ve Philae, dále můžete shlédnout monumenty v Kom Ombo (veškeré výlety a jednotlivé vstupy jsou fakultativní). Poklidnou plavbou doplujete postupně až do Assuánu. Večeře a noclehy na palubě lodi.

5.den

snídaně. Dopoledne poslední individuální volno na palubě vaší lodi. Fakultativně možnost autokarového výletu ke známým a slavným chrámům v Abu Simbel. Následuje vylodění a transfer autokarem zpět do Hurghady. Ubytování, večeře a nocleh v Hurghadě, 4* hotel u pláže se službami all inclusive.

6.–7.den

individuální volný čas v 4* hotel u pláže se službami all inclusive a s možností relaxace, koupání v Rudém moři, nákupů apod. Fakultativně možnost účasti na výletu do Káhiry (jednodenní varianta) či na ostrov Giftun s možností potápění.

8.den

snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a návrat zpět do ČR.

Počasí

Ain Soukhna

31°C Skoro jasno

Dahab

32°C Jasno

Hurghada

32°C Jasno

Káhira

30°C Jasno

Luxor

34°C Jasno

Sharm El Sheikh

27°C Skoro jasno

Taba

32°C Jasno

×