800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBastet - Egypt s plavbou po Nilu a pobyt u moře

Hurghada • plavba po Nilu se službami all inclusive • fakultativně prohlídky Philae, Kom Ombo, Edfu, Luxor, Karnak • Hurghada

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Minimální počet účastníků:

16

1. den - Varianta A (4noci plavba po Nilu, Luxor-Assuán)

odlet do Hurghady, transfer do hotelu, ubytování a individuální volno v 4* hotelu na pláži se službami all inclusive. Večeře a nocleh.

2.den

snídaně a individuální volný čas s all inclusive službami a s možností relaxace, koupání v Rudém moři či nákupů v oblíbeném cíly všech turistů – Hurghadě. Fakultativně možnost výletu do Káhiry (jednodenní varianta) či výletu na ostrov Giftun s možností potápění.

3.den

časně ráno odjezd autokarem do Luxoru k nalodění. Plavba po Nilu se službami all inclusive na palubě 4* lodi. Individuální volný čas.

4.–6.den

plavba po řece Nilu se službami all inclusive. Fakultativně možnost návštěvy slavných egyptských památek, jakými jsou chrám v Karnaku a Luxoru, monumenty západního břehu Nilu – chrám královny Hatšepsovet, Údolí králů, Memnonovy kolosy, návštěva alabastrové dílny. Budete mít možnost zúčastnit se výpravy k Horovu chrámu v Edfu, ke chrámu ve Philae, dále můžete shlédnout monumenty v Kom Ombo (veškeré výlety a jednotlivé vstupy jsou fakultativní). Poklidnou plavbou doplujete postupně až do Assuánu. Večeře a noclehy na palubě lodi.

7.den

po snídani následuje vylodění a dopoledne poslední individuální volno na palubě vaší lodi. Fakultativně možnost autokarového výletu ke známým a slavným chrámům v Abu Simbel. Následuje vylodění a transfer autokarem zpět do Hurghady. Ubytování a poslední noc v Hurghadě (4* hotel u pláže se službami all inclusive).

8.den

snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a návrat zpět do ČR.

1. den - Varianta B (3noci plavba po Nilu, Assuán-Luxor)

odlet do Hurghady, transfer do hotelu. Ubytování a individuální volno v 4* hotelu u pláže se službami all inclusive. Večeře a nocleh.

2.den

snídaně a individuální volný čas s all inclusive službami a s možností relaxace, koupání v Rudém moři či nákupů. Fakultativně možnost účasti na výletě do Káhiry (jednodenní varianta) či na ostrov Giftun s možností potápění.

3.den

časně ráno odjezd autokarem do Assuánu, nalodění a individuální volno se službami all inclusive na palubě 4* lodi. Možnost fakultativní výpravy ke skalním chrámům v Abu Simbel (autokarem).

4.–5.den

plavba po řece Nil se službami all inclusive. Během těchto dní možnost zúčastnit se prohlídek slavných egyptských památek (fakultativně) – chrám ve Philae, Kom Ombo a Edfu (chrám zasvěcený bohu Horovi), dále fakultativně možnost prohlídky věhlasných chrámů v Karnaku a Luxoru, návštěva překrásného chrámu královny Hatšepsovet, projdete Údolí králů a spatříte jedinečné Memnonovy kolosy. V alabastrové dílně budete moci pozorovat způsob opracování mísního známého minerálu. Noclehy na lodi se službami all inclusive.

6.den

snídaně, následuje vylodění a transfer autokarem zpět do Hurghady. Ubytování a nocleh ve 4* hotelu u pláže se službami all inclusive.

7.den

snídaně a poslední individuální volno v Hurghadě (4* hotel u pláže se službami all inclusive), které můžete využít ke koupání, potápění, relaxu či zajistit výhodně suvenýry v místních obchůdcích či bazaru.

8.den

snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a návrat zpět do ČR.

Varianta A: Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha - Hurghada - Praha vč.letištních a bezpečnostních poplatků, letištní asistence a případného palivového příplatku, dopravu dle programu, 3noci v 2lůžkovém pokoji v 4*hotelu v Hurghadě s All inclusive, 4noci v 2lůžkové kajutě na 4*lodi během plavby s All inclusive, služby česky hovořícího průvodce, resp.delegáta během pobytu v Hurghadě, zákonné poj. ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Varianta A: fakultativní příplatky

vstupy dle programu (3 790 Kč), 1lůžkový pokoj v 4* hotelu v Hurghadě s all inclusive ( 1 790 Kč), 1lůžkový pokoj během plavby s All inclusive 4 noci (1 790 Kč), fakultativní 1denní výlet autokarem do Káhiry( 2 500 Kč), fakultativní 1denní výlet do Abu Simbel (2 200 Kč), fakultativní výlet na ostrov Giftun ( 1 000 Kč), vstupní vízum (890 Kč), pojištění léčebných výloh, komplexní pojištění.

Varianta B: Cena zahrnuje

leteckou přepravu Praha - Hurghada - Praha vč.letištních a bezpečnostních poplatků, letištní asistence a případného palivového příplatku, dopravu dle programu, 4noci v 2lůžkovém pokoji v 4*hotelu v Hurghadě s All inclusive, 3noci v 2lůžkové kajutě na 4*lodi během plavby s All inclusive, služby česky hovořícího průvodce, resp.delegáta během pobytu v Hurghadě, zákonné poj. ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Varianta B: fakultativní služby

vstupy dle programu (3 790 Kč), 1lůžkový pokoj v 4* hotelu v Hurghadě s all inclusive ( 2 490 Kč), 1lůžkový pokoj během plavby s All inclusive 3 noci (1 490 Kč), fakultativní 1denní výlet autokarem do Káhiry( 2 500 Kč), fakultativní 1denní výlet do Abu Simbel (2 200 Kč), fakultativní výlet na ostrov Giftun ( 1 000 Kč), vstupní vízum (890 Kč), pojištění léčebných výloh, komplexní pojištění.

Varianta A,B: cena nezahrnuje

spropitné, vízum, pojištění léčebných výloh

Počasí

Ain Soukhna

20°C Jasno

Dahab

23°C Jasno

Hurghada

21°C Jasno

Káhira

20°C Jasno

Luxor

18°C Jasno

Sharm El Sheikh

22°C Jasno

Taba

23°C Jasno

×